Fundacja Bezpieczny Brzuszek

Fundacja Bezpieczny Brzuszek

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Bezpieczny Brzuszek jest dla kobiet w ciąży i dla kobiet, które o tym myślą. Zadaniem naszej fundacji jest stworzenie sprzyjających warunków, które w przyszłości wpłyną na wzrost narodzin w Polsce.

Naszym celem jest organizacja seminariów, imprez oraz współtworzenie prawnych rozwiązań, które zmotywują kobiety do bycia mamą w młodym wieku. Będziemy wspierać inicjatywy zgodne z celami Fundacji Bezpieczny Brzuszek. W szczególności chcemy wspierać miasta, które tworzyć będą miejsca przyjazne kobietom w ciąży, pracodawców tworzących miejsca pracy dla młodych mam oraz lekarzy uznawanych za przyjaciół przyszłych mam. Nasze cele będziemy realizować głośno mówiąc o sytuacji kobiet oraz potrzebach zmian. Będziemy inicjatorami akcji, które pozwolą nam mówić o kobietach w ciąży, z kobietami w ciąży.

„zaBrzuszkujmy Polskę” stało się hasłem przewodnim Fundacji Bezpieczny Brzuszek i wyznacza jeden z celów, jakie przed sobą stawia. Dziś, jako kraj, zmagamy się z coraz większym problem spadku przyrostu naturalnego. „zaBrzuszkujmy Polskę” ma propagować ideę macierzyństwa ze zdecydowanym poparciem w przepisach i realiach, w jakich przyszło nam żyć. Cieszy nas widok kobiet z ciążowymi brzuszkami, bo przecież każda przyszła mama wie, że hasło „bądź w ciąży, bądź trendy” nabiera dziś zupełnie innego znaczenia. A my te zmiany chcemy tworzyć i szukać rozwiązań, które zachęcą kobiety w Polsce do podjęcia decyzji o zostaniu mamusią małego brzdąca.

Cieszymy się, że jesteście z nami.

Wpłaty

Ładuję...