BIEGNIEMY W MARATONIE DLA JASIA!

Witamy :)

Stanowimy 6-osobową grupę znajomych, których połączyła wspólna pasja jaką jest bieganie. Każdy zaczął uprawiać tą dyscyplinę z innych powodów: poprawienia zdrowia, zbicia wagi, polepszenia samopoczucia czy udowodnienia sobie, że niemożliwe nie istnieje. Wszyscy uczestniczymy w licznych biegach ulicznych w Polsce oraz za granicami kraju. Kilku z Nas pokonała trasę maratonu wielokrotnie, część stawiając sobie kolejne wyzwania zamierza tego dokonać w tym roku.

Doskonale zdając sobie sprawę jak ważne przy uprawianiu sportu, który daje Nam tyle satysfakcji niezbędne jest zdrowie, w tym roku zbieramy środki na leczenie chorego m.in. na mukowiscydozę Jasia. Kontynuujemy kampanię, którą zapoczątkowaliśmy w zeszłym roku a która pokazała Nam jak oddanych sprawie mamy znajomych i zupełnie obcych, którzy wsparli Nas swoimi pieniędzmi, rzeczami na aukcje charytatywne czy nie mniej cenną wiarą w to, że warto się zaangażować dla osiągnięcia wspólnego celu. Ponieważ w Naszej pasji nieustannie dążymy do poprawienia rezultatów, w przypadku zbiórki nie może być inaczej więc w tegorocznej zbiórce jako plan minimum wyznaczamy sobie rekord z rogu ubiegłego, zapytacie jaki?! - spójrzcie na skarbonkę po prawej stronie. Jasio to bardzo pogodny i ciekawy życia młody człowiek, którego ciągłe pobyty w szpitalu czy inhalacje wymagają ogromu czasu i siły ale przede wszystkim pieniędzy na kosztowne leczenie.

Z Waszą pomocą i z Naszym zaangażowaniem liczymy, że uda się pozyskać niezbędne środki na kosztowną kurację Jasia.

Kilka słów o Jasiu: http://www.fundacja.doz.pl/doc/516

Mamy nadzieje, że jako nasi znajomi dacie rade wesprzeć naszą zbiórkę nie tylko ciepłym słowem, ale także wpłatą. Obiecujemy, że 13 kwietnia na trasie Łódzkiego Maratonu Dbam O Zdrowie nie będziemy szczędzić podeszw i damy z siebie wszystko.

Liczymy na Was!
Paweł, Maciek, Mateusz, Przemek, Zbyszek i Łukasz.

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

zdrówka Jasiu.
15 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrówka !:)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
49%
1 328 zł Wsparły 32 osoby CEL: 2 700 ZŁ