Biegam dla „Dziecka Miłości”

Kefas JW Runner
organizator skarbonki

W tym roku wspieram Stowarzyszenie Rodziców Wychowujących Dzieci Niepełnosprawne „Dziecko Miłości” w Kaliskach startując w czerwcowym Festiwalu Biegów Polski Północnej we Wdzydzach, drugi raz podejmując wyzwanie zdobycia tytułu Hard Runnera.

Kefas JW Runner

W ubiegłym roku podczas tych zawodów wspierałem zbiórkę na leczenie protetyczne Martyna Karlinskiego, podopiecznego Stowarzyszenia. Zbiórka powiodła się i Martyn ma już nowe zęby. Podczas trwających trzy dni zawodów polegających na przebiegnięciu pięciu dystansów (15 km + 10 km + 5 km + 21,1 km + 1 mila) spotkała mnie ogromna niespodzianka. Jeszcze przed sobotnim porannym biegiem okazało się, że do Wdzydz przyjechała busem spora grupa niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców ze Stowarzyszenia „Dziecko Miłości”. Nie spodziewałem się tak dużej liczby kibiców. To było naprawdę miłe przeżycie. Odczuwałem wtedy ogromne wsparcie z ich strony, co w dużej mierze pomogło mi pięciokrotnie dobiec do mety.

Dlatego w związku z tegorocznym startem w Festiwalu Biegów Polski Północnej postanowiłem założyć skarbonkę zasilającą konto Stowarzyszenia Rodziców Wychowujących Dzieci Niepełnosprawne „Dziecko Miłości” w Kaliskach. Obecnie w ramach celów statutowych dzieci przygotowują się do wspólnej wycieczki i będą bardzo wdzięczne za każdą dorzuconą złotówkę. Zapraszam do zapełniania skarbonki.

Wsparli

35 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

VTX

40 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

22%
1 100 zł Wsparło 25 osób CEL: 5 000 ZŁ