Bieg dla Mateusza

Marta Popławska
organizator skarbonki

BARDZO WAŻNA INFORMACJA
Każdy kto będzie uczestniczył w biegu (nie w festynie) musi podać nr PESEL. Jest to niezbędne do ubezpieczenia medycznego dla Was, które zapewnia organizator.

UWAGA! UWAGA!

WIELKIE WYDARZENIE!
BIEG DLA MATEUSZA OŹMINY

Kochani!
Mamy zaszczyt Was poinformować, że wraz z OSP Łążyn zapraszamy 13.09.2020 w godz.12:00 - 16:00 na Bieg z sercem dla naszego Wojownika.
Bieg będzie miał dwie trasy 3km oraz 5km. Dodatkowo mikro trasa dla dzieci
Wpisowe 15zł na skarbonkę.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=299564 7423997517&id=1452623231633285

https://www.siepomaga.pl/biegdlamateusza

Wpłata powinna być opisana danymi wpłacającego oraz informacją za ile osób. Istnieje też możliwość płatności na miejscu blikiem bądź gotówką.
Jeśli macie ochotę pobiec ze znajomymi lub rodzinnie możecie utworzyć grupę- nazwijcie ją (im śmieszniej tym lepiej!!!)- wtedy wpłacacie na skarbonkę kwotę 15zł x liczba osób w grupie i podajecie nazwę grupy przy wpłacie.
❗❗❗Warunkiem otrzymania numerku biegowego jest prawidłowy wpis na skarbonce, ponieważ nie ma możliwości weryfikacji osoby, która wpłaca anonimowo❗❗❗

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, więc jeśli chcecie pomóc wirtualnie to zapraszamy do biegu z każdego miejsca na świecie. Wpłać dowolny datek i biegnij razem z Nami. Liczymy na Was!!!
https://www.endomondo.com/challenges/44624296

Nie możesz być z Nami w Przysieku - nieszkodzi, zapraszamy do biegu on-line. Łączcie się z nami!!!
https://www.endomondo.com/challenges/44624296

To jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Was
Każdy kto pojawi się w Przysieku będzie mógł osobiście poczuć ciepło płynące z serc ludzi chętnych do pomocy Mateuszkowi. Na miejscu czeka Was również wiele atrakcji i pyszności.

W związku z obostrzeniami zachowane muszą być wszelkie środki ochrony osobistej z wpisem na listę włącznie. Musimy zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Maseczki, płyny dezynfekcyjne, zachowanie odstępu. Pamiętajmy o tym. Dbajmy o siebie.

Jesteście ciekawi co jeszcze Was może spotkać podczas pobytu na placu szkolnym w Przysieku???? Obserwujcie nas na naszej grupie "licytacje dla Mateusza" przekażemy Wam tam kolejną porcję nowinek.
Szykujemy się do biegu

Liczymy na Waszą obecność osobistą bądź wirtualną! Łączcie się online. Dodajcie swoje biegi w wydarzeniu. Wpłacajcie datki. Możecie iść, truchtać, biec co tam lubicie. Na miejscu sporo atrakcji więc możecie przyjść i pobawić się z nami.
Walczmy razem dla Mateusza!

Wsparli

50 zł

Grażyna Krystosiak

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anna Milos

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Magda Guzy

Biegałam dla Ciebie Kochany . .walcz Mateuszku...

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
11%
3 440 zł Wsparły 42 osoby CEL: 30 000 ZŁ
Wesprzyj