Biegiem o pomoc Michalince

Piotrek Sawczuk
organizator skarbonki

Witajcie,

za kilka tygodni pobiegnę w samotnej pielgrzymce biegowej z Bielska Podlaskiego na Św. Górę Grabarkę (dystans 60km, dn 18.08.2015). Od setek lat ludzie przychodzą tu z prośbą i modlitwą o pomoc. Zostawiają swoje krzy­że, pod którymi kryją się ich osobiste troski, smutki i radości. Najbardziej liczne pielgrzymki przybywa­ją na Świętą Górę w święto Przemienienia Pańskiego (18/19 sierpnia).

Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę charytatywną dla Michalinki. Pieniążki są potrzebne na operację serca. Proszę Was o jej wsparcie i sam wrzucam pierwszy grosz. Wsparcie chorych dzieci jest dla mnie wspaniałym gestem!

To będzie mój pierwszy w życiu bieg powyżej dystansu maratońskiego i pierwsza w życiu pielgrzymka. Pielgrzymka z prośbą i modlitwą o szcześliwe zakończenie operacji serca Michalinki.

Aktualizacja [29.07.2015] - Zostały trzy tygodnie do pielgrzymki. Dziękuję bardzo wszystkim osobom, tym którzy dotychczas włączyli się w zbiórkę! Zaskoczony i zadwowolony tak szybkim napełnieniem puszki pieniędzmi, zwiększyłem jej rozmiar. Brakuje jeszcze sporej kwoty na operację serca Michalinki, a czasu jest mało.

Aktualizacja [17.08.2015] - Zostało około 17 godzin do pielgrzymki. Pakuję torby i wyjeżdżam do Bielska Podlaskiego, gdzie jutro o godz. 03:00 wyruszę w trasę!

Aktualizacja [18.08.2015] - Po 5 godzinach i 41 minutach biegu dotarłem na Św. Górę Grabarkę... 

Michalinko trzymam kciuki za Ciebie!!!  

Wsparli

250 zł

Dyspozytura PKP Cargo

Zbiórka załogi dyspozytury PKP Cargo w Warszawie. Z pozdrowieniami dla Michalinki!
50 zł

Wpłata anonimowa

Bede sie modlic
25 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Zdrówka Michalince i wytrwałości biegaczowi.
10 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
81%
1 060 zł Wsparło 31 osób CEL: 1 300 ZŁ