Biegniemy dla Anety

kasia_klimek
organizator skarbonki

W Maratonie Łódzkim wezmę udział nie po raz pierwszy. Ale dopiero w tym roku postanowiłam pobiec w konkretnym celu, dla Anety Majchrzak, mojej szwagierki. Razem ze mną pobiegnie koleżanka z pracy - Marzena Domańska.

Aneta w czerwcu 2014 r. przeszła bardzo rozległy udar mózgu, skutkujący niedowładem prawej strony ciała. Trafiła do szpitala, w którym po kilku tygodniach przeszła kolejny udar. Początowo walczyliśmy przede wszystkim w zapewnieniu jej odpowiedniej rehabilitacji i terapii pasychologiczej, która pozwoliłaby przełamać depresję. Niestety z miesiąca na miesiąc stan Anety się pogarszał. Zdiagnozowano nowe schorzenia, pojawiły się odleżyny. Obecnie przebywa pod opieką szpitala, gdyż tylko tam możliwe jest karmienie jej sondą i zastosowanie odpowiedniej terapii. Czekamy na cud, na odwrócenie się złej karty. Ciągle wierzymy w poprawę.

Aneta jest Podopieczną Fundacji "Dbam o Zdrowie", która zapewnia jej pomoc w terapii lekowej. Wszystkie zgromadzone tutej środki - Wasze wpłaty przyczynia się zapewnienia jeszcze lepszej pomocy Anecie.

Dziękujemy za każdy gest!

Pozdrawiamy,

Kasia i Marzena

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Kasiu i Marzeno - powodzenia! Życzenia zdrowia dla Waszej Podopiecznej! Jacek
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Anetko kochamy Cię, wracaj do nas zdrowa.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Anetko, Zawsze trzymaliśmy za Ciebie kciuki, a teraz szczególnie.
5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Żaden człowiek siły swojej nie zna , dopóki jej w potrzebie z siebie nie dobędzie . Siły i wytrwania życzę .

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
90%
450 zł Wsparło 10 osób CEL: 500 ZŁ