Kampania zakończona
Gala Biznes Boxing Polska 07/12/24 BIELSKO-BIAŁA - zdjęcie główne

Gala Biznes Boxing Polska 07/12/24 BIELSKO-BIAŁA

Cel kampanii: Cele statutowe Fundacji Wojownicy Plus

Organizator kampanii:
Rozpoczęcie: 13 sierpnia 2024
Zakończenie: 14 grudnia 2024
70 881 zł
Wsparły 304 osoby

Cel kampanii: Cele statutowe Fundacji Wojownicy Plus

Organizator kampanii:
Rozpoczęcie: 13 sierpnia 2024
Zakończenie: 14 grudnia 2024

Opis kampanii

Biznes Boxing Polska to największa organizacja boksu "białych kołnierzyków" w Polsce. Wydarzenie łączy ludzi ze świata sportu i biznesu. Gala jest także wyjątkową  platformą do wspierania fundacji i organizacji charytatywnych.

Cel charytatywny:
Podczas gali Biznes Boxing Polska w Bieslko-Białej zbierane będą środki dla Fundacji Wojownicy Plus.

Kogo wspieramy?
Fundacja Wojownicy Plus jest fundacją, która została założona z myślą o pomocy osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym poprzez organizację zajęć sportowych, organizację walk boksu adaptacyjnego, wprowadzenia innowacji, wsparcia  i motywowania osób w drodze do poprawy jakości swojego życia. 

Jak możesz pomóc?
1. Trenuj, walcz, pomagaj!
Zostań zawodnikiem na gali i załóż swoją indywidualną Skarbonkę.

2. Wesprzyj zawodnika, którego znasz i któremu kibicujesz.
Znajdź dedykowaną Skarbonkę i wpłać na nią swoją darowiznę.
*Pamiętaj, minimalna kwota, którą musi uzbierać zawodnik wynosi 500 zł*BIELSKO-BIAŁA: gala boksu (otwiera nową kartę)3. Wpłać darowiznę
Wpłać środki korzystając z czerwonego przycisku “wesprzyj”. Udostępnij link do zbiórki i pomóż nam zebrać jeszcze więcej.

Termin gali:
Uroczysta gala odbędzie się 7 grudnia w Biesko-Białej (Pod Orłem). Poza walkami podczas wydarzenia odbędą się także licytacje, z których wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Fundacji Wojownicy Plus.

Bądźcie z nami tego wieczoru!

Razem Wielką Mamy MOC!

Wybierz zakładkę
Sortuj według

Ta kampania jest zakończona, ale Fundacja Siepomaga nadal liczy na Twoje wsparcie.

WesprzyjWesprzyj