Bikes For Kids

Partnerzy Bikes For Kids
organizator skarbonki

Po długim czasie lockdownów i izolacji ostatnich miesięcy wszyscy potrzebujemy ruchu i aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci potrzebują tego szczególnie. Dlatego z okazji Dnia Dziecka, chcemy pomóc w skompletowaniu rowerów i sprzętu sportowego dla podopiecznych Fundacji Happy Kids, która prowadzi rodzinne domy dziecka. Fundacja Happy Kids pomaga dzieciom pokrzywdzonym oraz pozbawionym opieki rodziców biologicznych, kształtuje prawidłowe wzory zachowań i relacji rodzinnych. Fundacja przeciwdziała umieszczaniu dzieci w dużych domach dziecka (popularnie zwanych „bidulami”). To co wyróżnia Fundację to nierozdzielanie rodzeństw i przygotowanie wychowanków do samodzielnego dorosłego życia. W ciągu 20 lat utworzyła łącznie 19 Rodzinnych Domów, z których w każdym przebywa nie więcej niż 8 dzieci. Obecnie Fundacja ma pod swoją opieką w trybie stałym łącznie 140 dzieci.

Bikes For Kids to inicjatywa zaprzyjaźnionych firm, które wspólnie chcą pomóc dzieciom Fundacji. Organizujemy Bike Challenge - międzyfirmowe wyzwanie rowerowe, w którym przejechane kilometry po przeliczeniu na złotówki zasilą Skarbonkę Bikes For Kids. Nasze zmagania możesz śledzić tutaj.  

Dodatkowo, niezależnie czy jedziesz w Bike Challenge, czy nie – możesz pomóc zasilając Skarbonkę Bikes For Kids oraz zachęcając do tego rodzinę i przyjaciół!

Prosimy o Wasze wsparcie!

Partnerzy Akcji Bikes For Kids

Partnerzy Bikes For Kids

Wsparli

10 000 zł

Proventus Renewables Ltd

4 000 zł

DZP

1 988,9 zł

Wpłata anonimowa

1 383,7 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
157%
31 492,60 zł Wsparło 30 osób CEL: 20 000 ZŁ