Jak założyć KRS dla chorego dziecka w 2023 roku?

Twój numer KRS 1,5 procent 

Jeśli chcesz założyć KRS dla chorego dziecka, zapisz swoje dziecko do Fundacji Siepomaga. Otrzymasz wtedy numer KRS i cel szczegółowy, dzięki którym otrzymasz 1,5 procent podatku.

Jak założyć KRS i cel szczegółowy online - bez wychodzenia z domu

Możesz założyć konto dla chorego lub niepełnosprawnego dziecka za darmo - be opłat i prowizji. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie Siepomaga.pl, a do opisu sytuacji dopiszesz “Chcę założyć konto 1,5%”. Podczas wypełniania formularza poprosimy Cię o zdjęcia tylko tych dokumentów: dokument medyczny chorobę dziecka i dokumentu potwierdzający Twoją tożsamość. Będziemy potrzebować także zdjęcia dziecka, które będziemy mogli opublikować. Dzięki temu możesz założyć KRS dla chorego lub niepełnosprawnego dziecka i zdobyć 1,5% podatku.

Fundacja Siepomaga pomoże Ci uzyskać 1,5% podatku

Zapisz dziecko do fundacji, aby zbierać środki z 1,5% podatku na jego leczenie. Jeśli chcesz uzyskać nr KRS i cel szczegółowy w Fundacji Siepomaga pomożemy Ci zdobyć 1,5% podatku. 

Fundacja Siepomaga oferuje:

  • Całkowicie darmowe konto jeden i pół procent - bez opłat i prowizji,
  • Raz do roku pakiet darmowych materiałów - plakaty, wizytówki i ulotki 1,5 procent wyślemy kurierem do Twojego domu,
  • W panelu Podopiecznego dostępny jest plakat, wizytówka i ulotka 1,5% podatku wzór do druku,
  • Twoją stronę do promocji Twojego nr KRS i celu szczegółowego,
  • wypłacanie środków na Twoje prywatne konto do 2100 zł miesięcznie — bez faktur i rachunków,
  • szybkie refundacje i opłacanie faktur.

Zakładanie jeden i pół procenta w Fundacji Siepomaga - dowiedz się, dlaczego warto!

1,5 proc. podatku - dla kogo?

W Fundacji Siepomaga każdy, kto potrzebuje pomocy, może założyć konto 1,5 procent. Pozyskać 1,5% może chore dziecko i dorosły oraz dorośli i dzieci niepełnosprawne. 

Konto 1,5% podatku za darmo - kiedy założyć?

Jeden i pół procenta podatku przekazywane jest wtedy, kiedy wypełnia się zeznania podatkowe PIT. Czas na to jest od 1 stycznia do 2 maja 2023 roku

Zawsze możesz założyć konto 1,5 proc. Pamiętaj, by nie przegapić okresu rozliczeniowego! Każdy dzień zwłoki to mniejsze szanse na uzbieranie środków.  

Załóż już dziś swoje konto jeden i pół procent, aby jak najszybciej zacząć zbierać i informować innych, że w ten sposób też mogą Ci pomóc!