Pamiętamy! Razem dla Bohaterów w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dziś obchodzimy dokładnie 79tą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego — jednego z najważniejszych, a zarazem najbardziej dramatycznych wydarzeń zapisanych na kartach historii.

Bohaterowie wydarzeń z sierpnia 1944 roku są dzisiaj ludźmi w bardzo podeszłym wieku i niemalże każdego tygodnia ktoś z Nich odchodzi na wieczną wartę.  Potrzebują poświęconego czasu i uwagi, ale też wsparcia finansowego, aby z godnością przeżyć swoje ostatnie dni.

Dlatego z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego pomóż nam otoczyć wsparciem Bohaterów! Wspólnie okażmy im wdzięczność za to, co dla nas zrobili.

Ci, którzy przetrwali tamten dramat, stali się żywymi świadkami piekła wojny. Nie wolno nam o Nich zapomnieć, szczególnie że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może usłyszeć Ich wspomnienia. Chcemy wspierać Powstańców, póki są między nami, bo tak niewielu Ich już zostało. Musimy się spieszyć…

Fundacja Siepomaga we współpracy z Fundacją Nie Zapomnij o Nas organizują ogólnopolską zbiórkę na rzecz Powstańców Warszawskich.

Oni walczyli o naszą wolność. My wspólnie zawalczmy o Ich zdrowie. Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może podziękować im za narażanie swojego życia w obronie wolności, dlatego tak ważne jest Wasze wsparcie! W ubiegłym roku udało nam się wspólnie zebrać ponad 300 tysięcy złotych i otoczyć opieką wielu bohaterów Powstania Warszawskiego, dziś mamy ponownie szansę pokazać im, że są dla nas ważni!

Fundacja "Nie Zapomnij o Nas" zapewnia Weteranom codzienną pomoc w postaci wykwalifikowanego personelu opiekuńczo-pielęgniarskiego, wizyt lekarzy specjalistów, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz pielęgnacyjnego, a także spełniania indywidualnie zgłaszanych codziennie potrzeb.

Uczestnicy wydarzeń z sierpnia 44 roku są już dzisiaj ludźmi w bardzo podeszłym wieku i niemalże każdego tygodnia ktoś z Nich odchodzi na wieczną wartę. Potrzebują poświęconego czasu i uwagi, ale też wsparcia finansowego, aby z godnością przeżyć swoje ostatnie dni.