Jak zacząć zbierać 1,5% podatku za darmo i jak założyć subkonto?

Co zrobić, aby założyć subkonto dla niepełnosprawnej lub chorej osoby niezależnie od wieku — dorosłego lub dziecka, i zacząć zbierać darmowe 1,5% podatku w Fundacji Siepomaga?

Potrzebujesz pomocy finansowej? Załóż subkonto i zbieraj 1,5% podatku za darmo. Zostań Podopiecznym Fundacji Siepomaga: a otrzymasz dane do przekazania 1,5%: KRS i Twój indywidualny cel szczegółowy. Tylko zbierając w Fundacji Siepomaga możesz dotrzeć nawet do 5 mln Pomagaczy!

Kto może zbierać 1,5% podatku? 

Każda osoba chora lub niepełnosprawna, która ma jakikolwiek dokument potwierdzający jej sytuację zdrowotną (zaświadczenie od lekarza, orzeczenie o niepełnosprawności, dokumenty ze szpitala itp.) niezależnie od wieku — dziecko czy dorosły, może zbierać 1,5% podatku. 

Jak założyć subkonto 1,5%?

To proste! Wypełnij formularz rejestracji w Fundacji Siepomaga. Potrzebne do tego będą skany lub zdjęcia Twojego dokumentu potwierdzającego tożsamość, dokument potwierdzający Twoją sytuację oraz zdjęcie Potrzebującego. 

Ile kosztuje zbieranie 1,5% podatku?

Zbieranie 1,5% podatku w Fundacji Siepomaga jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych prowizji za prowadzenie konta lub wypłaty. Cała przekazana kwota przez Podatnika trafi na Twoje subkonto.

Na co można przeznaczyć zebrane środki?

Za środki zebrane na Twoim subkoncie 1,5% opłacisz swoje wydatki za leczenie, wizyty lekarskie, rehabilitację, paliwo itp. Wystarczy, że prześlesz zdjęcia faktur przez internet. 

Możesz też wypłacać środki na swoje konto bankowe w ramach Comiesięcznego Wsparcia Siepomaga i wykorzystać je na to,  co jest Ci najbardziej potrzebne do życia. 

Pomożemy Ci zbierać 1,5 procent! 

Wykorzystaj wszystkie sposoby dostępne w Fundacji Siepomaga do nagłośnienia: otrzymasz darmowe plakaty, ulotki i wizytówki. Każdy ma dostępną swoją stronę z instrukcją przekazania 1,5% podatku. Można też pobrać gotowe grafiki na Facebooka, Instagrama, a także projekty drukowanych materiałów promocyjnych.

Chcemy, aby każdy, kto założy subkonto 1,5% w Fundacji Siepomaga, mógł zebrać jak najwięcej środków.


Już dziś utwórz swoje darmowe subkonto. Nasza Fundacja chętnie pomoże Ci zbierać 1,5%!


Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami:

opp@siepomaga.pl 

+48 61 278 78 17