Boże Narodzenie 2011

Jerzy Potocki
organizator skarbonki

W tym roku minimalistycznie (bez obrazka) życzę z okazji Bożego Narodzenia i na cały 2012 Rok - doskonałego zdrowia i humoru, świetniej współpracy w rodzinie i w pracy, nie-kryzysowej sytuacji finansowej, świetnych pomysłów i poczucia spełnienia, dobrego wypoczynku i wykorzystania swojego czasu. Dla mnie to był niezwykły rok!
- Przyjemność: Jako amator nowoczesnych technologii polecam obejrzenie tego: http://youtu.be/bvM-I0j5emA (3 minuty) :-)
- Coś dla innych: Proszę o wsparcie szpitalnego oddziału preadopcyjnego zajmującego się porzuconymi niemowlętami: http://siepomaga.pl/bn2011 :-)

This year minimalist wishes (without picture) for Christmas and the whole Year 2012  - excellent health & humour, great cooperation within your family & at work, non-crisis financial situation, great ideas & sense of accomplishment, good rest & use of your time. For me it was an extraordinary year!
- Have fun: As an amateur of modern technology I recommend you to watch this: http://youtu.be/bvM-I0j5emA (3 minutes) :-).
- Do something for others: Please support a pre-adoption hospital ward taking care of abandoned infants: http://siepomaga.pl/bn2011 :-)   Jerzy

Wsparli

450 zł

Wpłata anonimowa

W ramach akcji "Odłącz się od Matrixa na Święta", zrezygnowaliśmy z prezentów pod choinkę, by zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na porzucone niemowlaki.
10 zł

Michał Pakuła

pomagamy !:)
100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

200 zł

jadwigaku

Oby dzieci miały jak najlepiej
50 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
173%
1 730 zł Wsparło 18 osób CEL: 1 000 ZŁ