Porzucony 8 latek

Szlwester Bogusawski
organizator skarbonki
Bobu to 8-latek porzucony przez swoich rodziców. Dzięki pomocy Roberta i Pawła z Fundacji Dzieci Afryki oraz s. Agnieszki, opiekunki miejscowych sierot, chłopiec trafił do miejscowej ochronki.
 
Wstępne badania lekarskie wykazały u niego problemy ze słuchem, stąd też pierwszą rzeczą, jaką uczyniliśmy był zakup aparatu słuchowego dla chłopca.
 
Bubu ma również problemy z mową. Proces jej nauki został zaniedbany. Mamy zamiar to zmienić i posłać Bubu, od stycznia 2012 roku, do rwandyjskiej szkoły dla dzieci głuchoniemych. Chcielibyśmy dać temu chłopcu możliwość głębszego poznania i zrozumienia otaczającego go świata.
 
Szkoła to wielkie wyzwanie nie tylko dla Bubu, ale i dla nas. Roczne czesne to koszt 1500 $, czyli około 4 500 złotych. Niestety, trzeba je pokryć za rok z góry, a my nie dysponujemy takimi funduszami. Zwracamy się do Państwa o pomoc w zebraniu chociaż połowy tej kwoty, czyli 2 250 zł.
 
Czy znajdą się wśród nas wrażliwe serca, które zechcą pomóc temu choremu chłopcu? Czasu nie mamy zbyt wiele, ale z odrobiną chęci możemy zmienić los Bubu. Czy wspólnymi siłami damy radę?

 Trwa  też zbiórka dla Bubu na innej stronie internetowej.Portal siepomaga.pl zadeklarował pomoc w zebraniu połowy kwoty potrzebnej na edukację chłopca.

Wsparli

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,67%
10 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 500 ZŁ