Środki na leczenie są pilnie potrzebne! Pomoc dla Michasia!

Michaś Borkowski

Środki na leczenie są pilnie potrzebne! Pomoc dla Michasia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0449900
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Michaś Borkowski, 11 lat
Włocławek, kujawsko-pomorskie
NIedobór wzrostu, Zespół Aspergera, wada wzroku
Rozpoczęcie: 17 Stycznia 2024
Zakończenie: 17 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Michaś przeszedł już tak wiele… Urodził się jako skrajny wcześniak. Cierpi na niedobór wzrostu, ma zespół Aspergera i wadę wzroku. Prosimy Was o pomoc w uzbieraniu funduszy na leczenie naszego synka hormonem wzrostu!

Nasz kochany chłopiec przyszedł na świat 10 września 2012 roku. Był to dopiero 23, tydzień ciąży! Od początku dzielnie walczył, by być dziś na tym świecie. To, że żyje, jest cudem medycyny! Lekarze mówili nam, że ma 3% szans na przeżycie! Za nami wiele ciężkich pobytów w szpitalach… 

Michał Borkowski

Michaś ma zdiagnozowany zespół Aspergera i ADHD. Zawsze był też niższy, niż jego rówieśnicy, ale mieliśmy nadzieję, że to nadrobi. Niestety tak się nie stało. Dziś synek ma skończone 11 lat i tylko 118 centymetrów wzrostu. Według prognoz, bez wdrożonego leczenia urośnie do 145 cm. Sytuacja już teraz bardzo go dotyka, a w kolejnych latach będzie mu tylko trudniej...

Jest jednak nadzieja. To terapia hormonem wzrostu! Michał dobrze zareagował na jego podanie. Niestety nie udało nam się zakwalifikować do refundowanego programu leczenia. Dostaliśmy propozycję rozpoczęcia terapii na własny koszt. Niestety cena jest ogromna i znacznie przekracza nasze możliwości finansowe.

Michał Borkowski

Codziennie pracujemy nad sprawnością i dalszym rozwojem syna. Do tej pory udawało się nam to bez pomocy finansowej rodziny, bądź innych osób. Tym razem jednak jesteśmy zmuszeni założyć zbiórkę i poprosić Was o wsparcie. Marzymy tylko o tym, żeby pomóc synowi. Chcemy dodać mu pewności siebie i dać jak najlepsze perspektywy dalszego rozwoju. Pomożesz nam mu to zapewnić?

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0449900
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki