❗️8 milionów złotych za życie Boryska. Mama błaga o ratunek❗️

Borys Stroiwąs
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 572 osoby
173 046 zł (2,03%)
Zbiórka na cel
Terapia genowa - szansa na uratowanie życia

Borys Stroiwąs

Poznań, wielkopolskie

SMA - Rdzeniowy Zanik Mięśni

Rozpoczęcie: 21 Sierpnia 2019
Zakończenie: 27 Września 2019

"Dzisiaj rano o 8.20 przeszedłem do innego lepszego świata, jest tutaj cudownie, mogę ruszać się, jak tylko zapragnę, uśmiechać i oddychać pełnią Ducha. Nikt tutaj już nie cierpi i nikomu nie jest smutno. Moje małe ciałko można było wyściskać bez żadnych kabelków i rur. Tutaj już niczego mi nie potrzeba. Aha, 27 września 8 lat temu moja Mamusia urodziła swoje pierwsze dziecko, moją siostrę Dagunię. Narodziny i śmierć zatacza koło. Jesteśmy tu tylko na chwilę. DO ZOBACZENIA, BĘDĘ NA WAS TAM CZEKAŁ"

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w bólu. Wszyscy mieliśmy nadzieję na inne zakończenie tej historii...

__________

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli pomóc Boryskowi. Dobro, raz puszczone w świat, nigdy się nie zatrzyma... Środki, niewykorzystane na leczenie Boryska, zostały decyzją Zarządu Siepomaga przekazane na ratowanie życia piątki innych podopiecznych, wskazanych przez mamę chłopczyka. Wierzymy, że ten dzielny maluch czuwa nad nimi z góry, a okazane wsparcie doda im sił do dalszej walki.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 572 osoby
173 046 zł (2,03%)