Borys Przesór

Borys Przesór, 3 latka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0164301
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Borys Przesór, 3 latka

Wrodzony niedorozwój prawej kości udowej
Rajsko, małopolskie

Borysek walczy o to, by przemierzać świat równym krokiem - pomocy!

27 września 2020 roku urodził się Borys. W drugiej dobie życia lekarze zauważyli asymetrię i brak odwodzenia w biodrze. Wtedy wszystko się zaczęło… Po tygodniu życia w niepewności usłyszeliśmy, że nasz syn urodził się z bardzo rzadką wadą wrodzoną, która dotyka 1:60 000 zdrowo urodzonych dzieci! Zdiagnozowano u synka wrodzony niedorozwój kości udowej. U Borysa nie rozwinął się do końca lewy staw biodrowy, a lewa kość udowa jest krótsza i wygięta. Już w pierwszym dniu na świecie jego lewa nóżka była krótsza aż o 3,5 centymetra! Ta różnica niestety się pogłębia. Chora nóżka nie rośnie tak szybko jak zdrowa.

Bardzo chcemy, żeby Borys chodził, biegał i skakał jak inne dzieci! Rozpoczęliśmy poszukiwania rodziców z podobnymi problemami i lekarza, który może pomóc Borysowi stanąć na równe nogi. Tak trafiliśmy do Paley European Institute. Doktor Paley jako jedyny dał nam nadzieję na sprawną przyszłość Boryska!

Naszego synka czeka długie i bolesne leczenie oraz żmudna rehabilitacja, ale dzięki temu może być całkowicie zdrowy. Dzięki pomocy Darczyńców Siepomaga Borysek zaczął leczenie. Niestety przed nim jeszcze długa droga. Musimy zrobić wszystko, by zawalczyć o naszego chłopca. To największe wyzwanie w naszym życiu – wyzwanie, wobec którego sami jesteśmy bezradni. Za każde wsparcie w tej walce będziemy bardzo wdzięczni!

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0164301
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki