Bo w nas jest moc dla Małgosi

"Bo w Nas jest Moc"
organizator skarbonki

"Bo w Nas jest Moc"

Małgosia ma 14 miesięcy i cierpi na chorobę Canavan.

Na pytanie o to, ile lat życia zostało Małgosi, lekarze opuszczają wzrok. Kilka lat – tak brzmi odpowiedź… Bez leczenia Małgosia umrze w mękach. Choroba będzie zabierała ją kawałek po kawałku i skazywała na coraz większy ból. Aż do dnia, w którym Małgosia po prostu się nie obudzi.

Mutacja w genie sprawi, że stan Małgosi będzie się pogarszał, jej mózg zacznie obumierać. Najgorsze jest to, że Małgosia będzie wszystkiego świadoma. Fizycznie Małgosia się cofa, psychicznie – rozwija jak zdrowe dziecko. Choroba jest na tyle brutalna, że Małgosia będzie czuła, jak jej ciało przestaje działać. Ból stanie się codziennością. Wszystko to, czego do tej pory się nauczyła, zniknie, a Rodzice będą musieli oswajać się z widokiem jej cierpienia.
Jeśli nie dojdzie do leczenia, któregoś dnia jej serduszko po prostu się zatrzyma. Małgosia nie otworzy oczu, odejdzie…

Lekarze w Polsce i w Europie są bezradni. Tutaj chorobę można tylko łagodzić, podając dziecku bardzo silne leki przeciwbólowe. Jedyny ratunek czeka za oceanem, w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsi profesorowie opracowują terapię genową, polegająca na podaniu właściwego genu poprzez odpowiednio spreparowane wirusy. W ten sposób chorobę można całkowicie wyeliminować. To jedyny ratunek dla Małgosi. Ratunek wart fortunę, bo ponad 4 miliony złotych!

Kochani, Malgosia BARDZO potrzebuje Naszego wsparcia !!!! Proszę Was z całego serca o wpłaty dla Niej, bo tylko w ten sposób możemy uratować to dziecko, które tak wiele już w życiu wycierpiało !!!
Każdy z Nas może odmówić sobie drobnych przyjemności...kawy na mieście, batonika, loda, ciastka...i wpłacić choć parę złoty dla Małgosi.
Kwota, jaką musimy zebrać dla Malgosi jest ogromna... Ale już nie raz pokazaliscie, że niemożliwe nie istnieje !!!!
Dlatego proszę Was Kochani o wsparcie dla Małgosi. Rodzice będą wdzięczni za każdą pomoc !!!

Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie !!!!
Proszę Was...ile kto może...nawet najmniejsze wpłaty są ważne bo razem możemy podarować malutkiej Małgosi szansę na życie !!!
Bo w Nas jest Moc !!!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
67%
10 128,47 zł Wsparły 324 osoby CEL: 15 000 ZŁ