Dwóch braci, jedna diagnoza - daj im szansę na normalne życie!

Sebastian i Błażej Wojewódka

Dwóch braci, jedna diagnoza - daj im szansę na normalne życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0195883
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, badania genetyczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Sebastian i Błażej Wojewódka, 7 lat
Sopot, pomorskie
Całościowe zaburzenia rozwoju
Rozpoczęcie: 30 Maja 2022

Opis zbiórki

Sebastian jest 6-letnim wesołym chłopcem. Na co dzień zmaga się z ograniczeniami wynikającymi z autyzmu. Tak samo jak jego 3-letni brat Błażej.

Obydwaj synowie uczęszczają do przedszkola specjalnego, dzięki któremu mają możliwość w bezpiecznych i spokojnych warunkach i pod fachową opieką poznawać świat. Pokonywać kolejne bariery. Z dnia na dzień robią kolejne postępy. Chłopcy biorą również udział w rehabilitacji i zajęciach dodatkowych – w tygodniu jeździmy na hipoterapię oraz na basen solankowy. Na razie oboje nie mówią, czasami trudno jest im wyrazić swoje potrzeby. Uczą się jednak komunikacji alternatywnej. Mają też starszą siostrę Maję która chodzi do 3 klasy. Jest dla chłopców ogromnym wsparciem, pomaga im w wielu czynnościach i zawsze mogą na nią liczyć. Oboje bardzo ją kochają. 

Sebastian i Błażej Wojewódka

Poza autyzmem chłopcy cierpią z powodu wielu różnych zaburzeń i nadwrażliwości oraz ogromnej wybiórczości pokarmowej. Kolejne problemy wciąż pojawiają się niespodziewanie, dlatego prosimy Was o pomoc.

Chcielibyśmy przebadać genetycznie całą naszą rodzinę. Liczymy, że to pomoże ustalić dokładne leczenie, dietę, zajęcia pod ich potrzeby. Pozwoli zrozumieć, co jest przyczyną zaburzeń, a także uchronić Maję przed ewentualnymi objawami, które mogą spotkać ją w przyszłości. Niestety jego koszt jest niesamowicie drogi i w tym momencie nie stać nas na opłacenie badania. Dlatego prosimy Was o wsparcie w sfinansowaniu takiego badania dla całej naszej rodziny. 

Rodzice Sebastiana i Błażeja

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0195883
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki