Cegiełka dla Franka

Żaneta Smugaj
organizator skarbonki

#MennicapomagaFrankowi
#CegiełkadlaFranka
#1Franekknurowski2020                    #75złotych

Kochani franekfriend…

Dzięki zaprzyjaźnionej z Franusiem i jego rodzicami knurowskiej Mennicy Górnośląskiej, na cześć Franka powstała wyjątkowa i niepowtarzalna cegiełka, której celem jest wsparcie zbiórki na leczenie Naszego małego wojownika najdroższym lekiem świata - Terapią Genową Zolgensma.
Okolicznościowa moneta powstała dzięki wsparciu finansowemu sponsorów oraz zaangażowaniu i ogromnemu sercu pomysłodawcy projektu – Grzegorza Szyguła.


Piękne wydanie pamiątkowego numizmatu, przedstawiające popiersie z napisem FRANEK SURDEL oraz charakterystyczną symboliką małego knurowskiego bohatera 1 FRANEK KNUROWSKI 2020 umieszczone zostało w specjalnie przygotowanym opakowaniu ze zdjęciem oraz krótkim opisem historii Franusia.

Żaneta Smugaj

Żaneta Smugaj

Żaneta Smugaj


Ten wyjątkowy numizmat jest nie tylko cegiełką, która przybliży Franka do szybszego wylotu na leczenie do USA. Będzie on również dla Was – kochani, wspaniałą pamiątką oraz nagrodą za Wasze ogromne serce okazane temu maleńkiemu chłopcu.

Żaneta Smugaj

Żaneta Smugaj


Każdy, kto pragnie w ten wyjątkowy sposób wesprzeć Franusia w jego walce o lepsze jutro, niech wpłaci na niniejszą skarbonkę min. 75,- zł. (oczywiście może być więcej ), a otrzyma wspaniałe podziękowanie w postaci tego oto niezwykłego numizmatu.

Ważne informacje!!!

Aby otrzymać numizmat, należy wkleić screen potwierdzenia wpłaty w komentarzu pod postem na fb lub przesłać w wiadomości prywatnej na messengerze do organizatora skarbonki.

Decyduje kolejność wklejenia screena z potwierdzeniem wpłaty.


Proszę pamiętać – wpłata nie może być anonimowa a kwota nie może byc ukryta!!!

Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Knurowa bądź Szczygłowic.


W przypadku przesyłki, jej koszt 7,- zł. (na terenie Pl), 18,- Europa pokrywa osoba kupująca.
Więcej informacji na temat formy pokrycia kosztów przesyłki, otrzymasz na swojego maila w wiadomości zwrotnej od siepomaga, po dokonaniu wpłaty za cegiełkę.

W imieniu Franusia i jego rodziców z góry bardzo serdecznie dziękujemy za zakup cegiełki oraz wszelkie dobro płynące w jego stronę.

Pamiętajcie...dobro powraca ❤❤❤

Wsparli

77 zł

Kasia i Konrad 💚

Cegiełka-JEDEN JEDYNY FRANEK KNUROWSKI 😍❤️😘
300 zł

Ewa K.

2 cudne Franki Knurowskie❤❤❤
100 zł

Maggie

Od klubu brydżowego w UK
100 zł

Beata Daros

Sto zloty
100 zł

Halina Kiszka

Cegiełka
15 zł

Hubert

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
86%
19 542 zł Wsparło 312 osób CEL: 22 500 ZŁ