Codzienne zmagania z bolesną rzeczywistością... Pomóż!

Cezary Widawski

Codzienne zmagania z bolesną rzeczywistością... Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0182691
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Cezary Widawski, 5 lat
Stare Bielice, zachodniopomorskie
Hemofilia, autyzm
Rozpoczęcie: 15 Lutego 2022
Zakończenie: 8 Lutego 2024

Opis zbiórki

Naprawdę chciałabym wierzyć w cuda, w to, że dałoby radę cofnąć czas, odzyskać te chwile, kiedy nic nie było w stanie zakłócić naszego szczęścia. Ciężar diagnozy nagle zwalił się na nasze barki i pogrążył w strachu o przyszłość ukochanego synka…

Czarek od urodzenia choruje na hemofilię, czyli wrodzony brak lub niedobór czynników krzepnięcia krwi. Byliśmy na to jednak w pewnym stopniu przygotowani. Wiedzieliśmy, że ze względu na obciążenia genetyczne synek może urodzić się z tym schorzeniem. Nie byliśmy jednak gotowi na diagnozę, z którą musieliśmy zmierzyć się później, która przekreśliła marzenie o beztroskim dzieciństwie Czarka.

Cezary Widawski

Z czasem zauważyliśmy u synka niepokojące zachowania. Wcześniej Czarek wymawiał pojedyncze słowa, wskazywał paluszkiem, gdy coś go zaciekawiło. Później to wszystko nagle się cofnęło. Synek przestał mówić i nawiązywać z nami kontakt, zdarzało mu się krzyczeć bez powodu. Po ostatnich badaniach i konsultacjach dowiedzieliśmy się, że Czarek jest dzieckiem ze spektrum autyzmu. W jednej chwili nasza codzienność zmieniła się o 180 stopni, a na pierwszy plan wysunęła się walka o jak najlepszy rozwój naszego synka i jego przyszłość. 

Wiemy już, że konieczna będzie systematyczna terapia logopedyczna, integracji sensorycznej, rehabilitacja i liczne zajęcia pod okiem specjalistów, które pozwolą synkowi walczyć o dalsze postępy.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Czarkowi dostęp do specjalistycznej opieki i szansę na jak największy rozwój. To wszystko wiąże się jednak z kosztami, które nas przerastają, dlatego będziemy wdzięczni za każde okazane wsparcie! 

Emilia, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0182691
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki