Chojna i okolice walczą o Franka❤ małego wojownika z SMA

Aleksandra Bałachowska-Jagusz
organizator skarbonki

Kochani!

Jest Taki Wielki Mały Człowiek Franek Kępa. Franio ma 9 miesięcy i walczy z SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Potrzebne są ogromne pieniądze na terapię genową w USA. Każda złotówka się liczy! Jeśli każdy z nas mimo obecnie ciężkiej sytuacji dołoży choć małe pieniążki to możemy Franiowi pomóc w walce o życie i zdrowie! Zróbmy to dla tego Niezwykłego Chłopca! 

Z powodu walki z koronawirusem zbiórka na leczenie Frania dramatycznie zwolniła.

Z przekazu Rodziców jasno wynika, że im szybciej zbiórka zakończy się sukcesem - tym większe szansa na możliwie normalne, a tym samym sprawniejsze życie. Terapia genowa Zolgensma daje dziecku w pełni funkcjonalną kopię genu, który u Franka jest uszkodzony i nie produkuje białka potrzebnego do pracy mięśni. Gdy białka nie ma mięśnie zanikają. Franek nie usiądzie, nie będzie raczkował, aż w końcu zaczną zanikać mięśnie odpowiadające za oddychanie. Jest światełko w tunelu – to właśnie terapia genowa warta 10 mln złotych, dostępna tylko w USA.

Szanse na uratowanie Frania i na jego normalne życie są ogromne a my jako społeczność pokazaliśmy już nie raz, że potrafimy pomagać!

Razem damy radę!❤

Otwórzcie proszę swoje serca i bądźcie przy rodzicach Frania myślami. ❤

Wsparli

45 zł

Francesko Melis

1 zł

Marta Owczarczyk

Przesyłka wisiorka cz. 14
5 zł

Monika Anna

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Ilona ♥️

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
84%
8 410,06 zł Wsparło 295 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj