Dalsze leczenie jest KONIECZNE... Proszę, pomóż Clarze!

Clara Besche

Dalsze leczenie jest KONIECZNE... Proszę, pomóż Clarze!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0220210
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dalsza diagnostyka

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Clara Besche, 7 lat
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
PANS z regresem poszczepiennym, zapalenie mózgu, rdzenia kręgowego oraz mózgu i rdzenia kręgowego, autyzm
Rozpoczęcie: 22 Maja 2023
Zakończenie: 24 Lutego 2024

Opis zbiórki

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili choćby złotówkę, udostępnili zbiórkę lub ciepło pomyśleli o Claruni. Nie sposób opisać naszą wdzięczność… Dzięki Waszej pomocy nasza córka mogła przejść kolejne, wymagające badania i diagnostykę. Macie ogromne serca!

Niestety nadal potrzebujemy wsparcia… Leczenie Clary jest bardzo wymagające i kosztowne. Sami nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom, a nasza córcia niestety wymaga dalszego leczenia…

Poznaj naszą historię:

Clara jest sześcioletnią dziewczynką dotkniętą przez autyzm. Pierwsze miesiące jej życia przebiegały prawidłowo. Z czasem pojawiły się: nieutulony płacz, wybudzanie z krzykiem, przedwczesne wypadanie pierwszych mleczaków, stany epileptyczne, arytmia serduszka. Przestała rosnąć i się rozwijać. 

Clara Besche

Dzisiaj wiemy, że borykamy się z bardzo poważnym problemem, który najprawdopodobniej jest przyczyną braku zdrowia Clary. U córki utrzymuje się stan zapalny, spowodowany obecnością rtęci w całym organizmie. Obecnie Clarze towarzyszą również częste infekcje, dysbioza jelit, encefalopatia wątroby, zapalenie mózgu, zmienne napięcie mięśniowe...

Dzięki pierwszej zbiórce udało się sfinansować panel badań na boreliozę i koinfekcję. Niestety wyniki wykazały przebytą boreliozę... W międzyczasie dzięki EEG zdiagnozowano zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Musimy jednak powtórzyć to badanie, aby wykluczyć lub potwierdzić epilepsję u Clary.

Nasze problemy zdają się nie mieć końca... Wielką nadzieję pokładamy jednak w chelatacji. To metoda terapii polegająca na usuwaniu z organizmu metali ciężkich. Kilkadziesiąt rund już za nami. To właśnie podczas rund Clara czuje się najlepiej.

Niestety rtęć ma właściwości immunosupresyjne, co oznacza, ze oprócz metali mamy problem z wirusami, bakteriami, patogenami, które utrudniają leczenie córeczki

Clara Besche

Clara bardzo lubi wodę, wtedy widzimy, że nasze dziecko do nas wraca… Planujemy zapisać ją na zajęcia indywidualne, ze względu na to, że wciąż utrzymuje się problem z nadwrażliwością na bodźce, hałas, światło, zapach.

Pieniądze ze zbiórki chcemy przeznaczyć m.in. na badanie genetyczne WES, badanie jelit, OAT, Organix Gastro i wiele innych, które musimy systematycznie powtarzać. 

Z całego serca prosimy Was o dalsze wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli zapewnić naszej kochanej córeczce niezbędne leczenie. Dziękujemy wszystkim, którzy łączą się z nami w cierpieniu Clary.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0220210
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki