Pomagamy 7-letniej Alicji z Dąbrówki

CMG24.pl
organizator skarbonki

7-letnia Alicja z Dąbrówki zmaga się z nowotworem. Trwa zbiórka na lek ratujący jej życie. Brakuje jeszcze 68 000 złotych.

Alicja choruje na nowotwór złośliwy skóry od trzech lat. Ta kwota pieniędzy potrzebna jest na tzw. lek ostatniej szansy, którego zakupu nie refunduje NFZ. Dziewczynka przeszła już kilka operacji, jednak pojawiły się przerzuty.

- Dzisiaj, kiedy życie Ali, znów jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, muszę zrobić wszystko, by ją ratować. Po kolejnym ciosie, który dostałyśmy od życia, nie poddajemy się. Tym bardziej, że pojawiła się nadzieja. Lekarz zaproponował nam podanie leku Pembrolizumab, który jest ostatnią szansą na wyleczenie Alicji. Niestety jego cena znacznie przerasta moje możliwości. Lekarze czekają z podaniem Ali leku, a ja robię wszystko, by jak najszybciej zdobyć pieniądze, które są jedynym warunkiem rozpoczęcia terapii. Nie mogę dłużej ryzykować. Jako mama Ali błagam o ratunek. Pomóż mi zapłacić cenę za lek, który uratuje życie mojej córeczki - mówi mama Alicji.

Zbiórka pieniędzy trwa do 1 grudnia tego roku. Za pośrednictwem Fundacji Siepomaga można wesprzeć chorą 7-latkę w walce z chorobą.

Wsparli

4 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

mg

30 zł

Gold

10 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
95%
9 544 zł Wsparły 164 osoby CEL: 10 000 ZŁ