Fundacja CMP- Czy Moge Pomóc?

Fundacja CMP-  Czy Moge Pomóc?

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Piaseczno, mazowieckie

Działamy, niosąc pomoc wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują.


Ideą organizacji jest indywidualne pochylenie się nad każdym zagadnieniem, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie. Pieniądze nie zawsze muszą być rozwiązaniem, czasem konieczne jest dobre słowo, pomoc fizyczna, zrobienie zakupów osobie potrzebującej czy poczytanie książki.

Chcemy budować społeczeństwo obywatelskie, w którym każdy potrzebujący, pukając do drzwi, może liczyć, że zostanie wysłuchany oraz wsparty w działaniach dla rozwiązania swojego problemu.
 
Nie chcemy ograniczać dobroczynności. Dobroczynność chcemy rozumieć jak najszerzej, chcemy pomagać tym, którzy pomocy potrzebują, chcemy dostrzegać ludzkie potrzeby w najróżniejszych ich wariantach - potrzeby finansowe, potrzeby rozwoju, potrzeby integracji.
 
Chcemy budować społeczeństwo prawe i prawdziwe, chcemy wzmacniać to co dobre, chcemy aktywizować ludzi do pomocy. Chcemy angażować się w wydarzenia i działania, mające na celu poprawę bytu lokalnych społeczności. Chcemy angażować się w działania, mające na celu poprawę krajobrazu za oknem, zgodnie z zasadą, że w piękniejszym świecie lepiej się żyje.
 
Szukamy wolontariuszy informacji - ludzi, którzy znając swoje lokalne środowisko, będą w stanie nam pomóc działać - podpowiedzą, kto potrzebuje pomocy i jak można ją zrealizować.
 
 
Chcielibyśmy swoim zasięgiem obejmować te miejsca i te lokalne społeczności, w których znajdują się nasze przychodnie, a także przychodnie partnerskie, których sieć coraz większą budujemy w Polsce. Liczymy na wsparcie lokalnego biznesu - przedsiębiorców o otwartych sercach i portfelach, rozumiejących swoje działania przedsiębiorcze jako dawanie siebie.
 
 

Wpłaty

Ładuję...