Klub Sportowy Copacabana Konin

typ Klub sportowy

lokalizacja Konin, wielkopolskie

Sport to nasza pasja, a właściwie dwie pasje: brazylijskie jiu-jitsu, od którego zaczął się nasz klub i boks. 

Robimy zajęcia dla dzieciaków, młodzieży i osób dorosłych.
Wkładamy w to dużo serca i starań, by zajęcia były zawsze dobrze zaplanowane i wykonana, a osoby trenujące mogły w czasie treningu:
- poprawić swoją kondycję,
- nabierać pewności siebie,
- odstresować się i oderwać od codziennych spraw,
- przebywać w gronie osób pozytywnie nastawionych.

W klubie tworzymy fajną atmosferę wśród ćwiczących. Pomagamy sobie nawzajem, ucząc się szacunku do siebie i innych.

Trenujemy w dwóch lokalizacjach. Boks w 2020 roku ukończył remont swojej salki treningowej. Trenujący zyskali w ten sposób: wygodne szatnie, nowe prysznice i toalety oraz profesjonalnie wyposażoną salkę treningową z ringiem, workami, lustrami i sprzęte sportowym.


Salka Brazylijskiego Jiu-Jitsu, to były obiekt handlowy  dostosowany do prowadzenia treningów. Ma zabezpieczone ściany i parapety, by trenującym nie mogła stać się krzywda. Każda z grup bez względu na wiek trenuje 2 x w tygodniu. Dzięki czemu nawet u dzieci wyrabiany jest nawyk aktywności fizycznej.

Utrzymujemy się z darowizn, środków pozyskanych z 1% (jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego nasz KRS 0000 428 533), dotacji celowych oraz składek członkowskich.

Wszystkie pozyskane środki przeznaczamy na cele statutowe, by ROBIĆ SPORT i by było #zeronudy zarówno tej sportowej jak i życiowej.

Będziemy wdzięczni jeśli zechcesz zostać naszym stałym wspierającym, dzięki czemu będziemy mogli łatwiej działać, zaszczepiać sportowy styl życia i propagować sport w naszym otoczeniu.
Z góry dziękujemy za każdą kwotę, jaką zechcesz nas wesprzeć.

Copacabana Konin

Jacek Wróbel - Prezest Stowarzyszenia