Come To Help

Come To Help

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Celem naszej działalności jest pozyskiwanie środków finansowych na opłacenie leczenia i zabiegów medycznych (terapie, operacje, zabiegi transplantacyjne) osobom do 25 roku życia.
 
Łącząc zabawę i przyjemność - czyli to, co naturalne nie tylko dla młodości - z ciężką pracą i zaangażowaniem, pragniemy poprzez organizację eventów, zbierać środki finansowe, które pozwolą na normalne i szczęśliwe życie tym, którzy tej szansy nie dostali.
 
Stowarzyszenie tworzy zespół młodych i dynamicznych osób, umiejących się zatrzymać, by poświecić swój czas potrzebującym. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pomóc naszym młodym podopiecznym, by mogli powstać i dumnie kroczyć przez życie.
 
A przepis na to mamy prosty: odrobina serca i szczypta dobrej woli. Bo czy potrzeba czegoś więcej?

Pragniemy pełnić rolę symbolicznego pomostu pomiędzy niosącymi pomoc a tymi, którzy naprawdę jej potrzebują. Gorąco wierzymy, że w każdym człowieku drzemią ogromne pokłady dobra i życzliwości. My pomożemy je obudzić. Pokażmy dzieciom, jak piękny jest świat.
 
Obecnie sprawujemy opiekę nad czworgiem dzieci, które chorują na przepuklinę oponową rdzeniową. Kwota potrzebna na ich rehabilitację to 100 000 złotych (jest to około 5 turnusów rehabilitacyjnych w ciągu 2-3 lat). Kwota jaką musi zapłacić mały pacjent za rehabilitację to blisko 20 000 złotych rocznie.
Apelujemy więc do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy, gdyż tylko zjednoczenie się, gwarantuje sukces w osiągnięciu wspólnego celu.