Pomóż dzieciom i zobacz co się dzieje na planie Czasu Honoru!

Podopieczni Domu Dziecka w Falbogach to dzieciaki w różnym wieku, uwielbiające zabawę i aktywność sportową. I podobnie jak wszystkie dzieci, mają swoje marzenia – a największym z nich jest profesjonalna sala fitness, gdzie będą mogły trenować jak prawdziwi sportowcy! Pokażmy dzieciom, że  ich uśmiech i poczucie własnej wartości są dla nas ważne! Ofiarujmy im szansę, by cieszyły się sportem każdego dnia i jak najchętniej wracały wspomnieniami do czasu dzieciństwa. Sport uczy wytrwałości, wzmacnia charakter i świetnie przygotowuje do codziennych wyzwań. Nowoczesna sala fitness byłaby dla dzieci świetnym sposobem na wyładowanie nadmiaru energii oraz oderwanie się od codziennych problemów i trosk.

Nie przegap szansy, wpłać datek na zbiórkę i wygraj Zaproszenie od Karoliny Gorczycy na plan zdjęciowy serialu „Czas Honoru”!!!

Zobacz, jak wygląda praca aktorów przy realizacji siódmej serii serialu, tym razem dotyczącej Powstania Warszawskiego. Włącz się do naszej akcji już dziś i poznaj osobiście Karolinę Gorczycę oraz inne gwiazdy takie jak Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski czy Magdalena Różczka! Zobacz pierwszy jak powstają sceny batalistyczne, które już wkrótce widzowie będą mogli śledzić na ekranach telewizorów.

 Zasady uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłata dowolnej kwoty na naszą zbiórkę.

UWAGA! W przypadku aukcji Karoliny Gorczycy, wpłat można dokonywać tylko do dnia 30.07.2014, a nie tak jak przy innych zbiórkach do 10.08.2014.

Dziesięć osób, które przekażą najwyższe kwoty na nasz cel, awansuje do rundy finałowej konkursu, gdzie zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać prezent od Karoliny Gorczycy?”  Laureat nagrody zostanie ogłoszony w dniu 10.08.2014 podczas Herbalife Triathlon Gdynia 2014!

 Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014 oraz Komitet organizujący akcję.

TERMIN REALIZACJI NAGRODY: 12.08.2014

Pomóż spełnić marzenie podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach i przyłącz się do naszej zbiórki!

Regulamin Konkursu jest dostępny pod adresem: http://herbalifetriathlon.com/images/Falbogi/Regul amin_Konkursu_HFF_09072014.pdf

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 500 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

alapomaga

Powodzenia! :)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Hanna Bich

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
128%
2 570 zł Wsparło 5 osób CEL: 2 000 ZŁ