Czekając na Oliwiera

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 94 osoby
3 873,97 zł (12,91%)

Rozpoczęcie: 14 Czerwca 2013
Zakończenie: 30 Czerwca 2013

Kilka dni temu Oliwier niespodziewanie przyszedł na świat w polskim szpitalu. Nie doczekał wyznaczonego terminu porodu. Rodzice następnego dnia na zawsze musieli się pożegnać ze swoim maleństwem...

Nigdy nie zrozumiemy cierpienia spowodowanego stratą małego serduszka. Łączymy się w bólu z rodzicami [*]

____________

Cześć, jestem Oliwier Rutkowski. Obecnie mieszkam w brzuszku mojej mamy. Na świat przyjdę około 22.07.2013 r. Pani doktor stwierdziła u mnie poważną wadę serduszka, jaką jest HLHS. Jeszcze nie zdaję sobie sprawy z tego, co mnie czeka. Jestem zbyt zajęty wierceniem się i wyciąganiem nóżek wprost w mamine żebra.
Moja wada serduszka została wykryta podczas rutynowego badania USG, kiedy mama była w 19 tygodniu ciąży. Nasz Pan doktor szybko zareagował i skierował nas na szczegółowe badania do Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Podczas naszej ostatniej wizyty mama dowiedziała się, że Pani doktor również podejrzewa u mnie obustronne wodonercze. Czekają mnie teraz następne badania. Powiem Wam szczerze, że bardzo nie lubię badań. Jestem wtedy bardzo niespokojny. 


Mamy już kwalifikację na operację. Koszt porodu razem z leczeniem operacyjnym wynosi 42 000 Euro. Operacja jest bardzo poważna i trzeba ją wykonać zaraz po narodzinach, więc musi jej się podjąć doświadczony kardiochirurg dziecięcy. Rodzice sami nie są w stanie zebrać takiej sumy, pomimo tego, że tata cały czas pracuje i nie ma go często w domku. 


Proszę razem z rodzicami o pomoc w zebraniu pieniędzy na moją operację, abym mógł normalnie żyć, jak reszta dzieci, bawić się i chodzić na spacery. Za pomocą siepomaga chcielibyśmy zebrać 30 000 złotych.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 94 osoby
3 873,97 zł (12,91%)