Daj piąt'aka na dzieciaka ;) PEH71678
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Cześć. Meldujemy się jako ekipa "Prywaciarze jadą durch" w tym roku jedziemy do Maroko i zbieramy pieniążki dla dzisiaków które potrzebują naszej pomocy! ;) Startujemy z akcją "Daj piątaka dla dzieciaka" prosimy o wpłaty równowartości 5 zł czyli 5, 15, 25, 35, 50, 500 🤩 Ważne aby liczba 5 była przy wpłacie ;) Z góry dziękujemy w imieniu dzieci ! Pamiętaj DOBRO POWRACA!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową kampanię:
Cześć. Meldujemy się jako ekipa "Prywaciarze jadą durch" w tym roku jedziemy do Maroko i zbieramy pieniążki dla dzisiaków które potrzebują naszej pomocy! ;) Startujemy z akcją "Daj piątaka dla dzieciaka" prosimy o wpłaty równowartości 5 zł czyli 5, 15, 25, 35, 50, 500 🤩 Ważne aby liczba 5 była przy wpłacie ;) Z góry dziękujemy w imieniu dzieci ! Pamiętaj DOBRO POWRACA!!
Wpłaty
- Edyta Nakonieczna200 zł
- QŚG5,55 zł
Jest piyńć?
- Wpłata anonimowa55 zł
- Erico i Paul100 zł
- Ala100 zł
- 50 zł
Do zobaczenia na trasie!