Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.

Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.

Skarbonka

Daj piąt'aka na dzieciaka ;) PEH71678

Avatar organizatora
Organizator:Prywaciarze jadą Durch

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Zdjęcie główne wgrane przez użytkownika

Cześć. Meldujemy się jako ekipa "Prywaciarze jadą durch" w tym roku jedziemy do Maroko i zbieramy pieniążki dla dzisiaków które potrzebują naszej pomocy! ;) Startujemy z akcją "Daj piątaka dla dzieciaka" prosimy o wpłaty równowartości 5 zł czyli 5, 15, 25, 35, 50, 500 🤩 Ważne aby liczba 5 była przy wpłacie ;) Z góry dziękujemy w imieniu dzieci ! Pamiętaj DOBRO POWRACA!! 

510 złCEL: 555 zł
Wsparło 6 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową kampanię:

Cześć. Meldujemy się jako ekipa "Prywaciarze jadą durch" w tym roku jedziemy do Maroko i zbieramy pieniążki dla dzisiaków które potrzebują naszej pomocy! ;) Startujemy z akcją "Daj piątaka dla dzieciaka" prosimy o wpłaty równowartości 5 zł czyli 5, 15, 25, 35, 50, 500 🤩 Ważne aby liczba 5 była przy wpłacie ;) Z góry dziękujemy w imieniu dzieci ! Pamiętaj DOBRO POWRACA!! 

Wpłaty

Sortuj według