Stowarzyszenie Dajmy Nadzieję

Stowarzyszenie Dajmy Nadzieję

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Szczawnica, małopolskie

Witamy serdecznie POMAGACZY oraz inne organizacje.

Stowarzyszenie „Dajmy Nadzieję” Powstało, by nieść pomoc w wielu dziedzinach życia, począwszy od zdrowia poprzez kulturę, oświatę, aż do szerzenia wolontariatu.

Pragniemy pomagać dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym, które spotkała niepełnosprawność lub choroby, oraz przykre „niespodzianki” życiowe.

Wspieramy także osoby chore przewlekle, a także nasze kochane babcie oraz dziadków, którym niejednokrotnie tak wiele zawdzięczamy.

Pragniemy uruchomić na naszym terenie wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, by nikt potrzebujący nie został bez sprzętu, który niejednokrotnie ratuje życie lub pomaga w codziennej egzystencji. Pomóż nam by każdy przede wszystkim osoby o niskich dochodach, których niejednokrotnie nie stać na zakup niejednokrotnie bardzo drogiego sprzętu mógł skorzystać z naszej pomocy i szybciej powrócić do zdrowia, lub lepiej żyć.

Zapraszamy do czynnego udziału w naszych zbiórkach, gdyż przekazując darowizny na rzecz stowarzyszenia, pomagasz konkretnym osobom lub dziełom, które będą służyć społeczeństwu przez wiele lat.

„Dajmy Nadzieję na lepsze jutro” wszystkim tym którzy pragną żyć.

„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” (o. Fabian Kaltbach OFM).