Sekunda i stało się nieszczęście... Wesprzyj Damiana w walce o zdrowie!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 500 osób
178 360,34 zł (74,55%)
Brakuje jeszcze 60 874,66 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0109843 Damian
Zbiórka na cel
Roczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, leki, środki pielęgnacyjne, transport

Damian Możdżyński, 19 lat

Pruszków, mazowieckie

Stan po wypadku - złamanie kręgosłupa

Rozpoczęcie: 25 Stycznia 2021
Zakończenie: 24 Września 2021

Mam na imię Damian i dopiero co skończyłem 18 lat. W ubiegłym roku w ostatnie dni wakacji, w piękny słoneczny dzień uległem wypadkowi na basenie. To miał być dzień jak co dzień, miałem iść do pracy na popołudniową zamianę, a jednak życie napisało dla mnie inny scenariusz – na pewno nie taki, jak sobie wymarzyłem… Dzisiaj proszę o pomoc, o powrót do zdrowia, które odzyskać mogę tylko dzięki intensywnej i bardzo kosztownej rehabilitacji.

W jednej sekundzie moje życie wywróciło się do góry nogami, plany, marzenia prysły niczym mydlana bańka. Na skutek wypadku straciłem czucie w rękach i nogach. Dla młodego człowieka, który dopiero co wkracza w dorosłe życie, taka diagnoza brzmi, jak wyrok... Dwie operacje, odleżyny - to wszystko spowodowało przesunięcie się w czasie możliwości rozpoczęcia rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku. 

Damian Możdżyński

Niestety czas bezczynności działa na moją niekorzyść. Dlatego muszę intensywnie ćwiczyć, a turnus opłacony przez NFZ właśnie się kończy. Pobyt w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym z użyciem nowoczesnej technologii, której potrzebuję, niestety kosztuje fortunę, a mnie i mojej rodziny nie stać, by go opłacić.

Nie wiem, ile jestem w stanie odzyskać z utraconej sprawności, ale będę walczył o każdy ruch! Dlatego proszę Was o pomoc, by moje życie mogło, choć częściowo wyglądać tak, jak to sprzed wypadku…

Dodatkową przeszkodą w tej trudnej walce jest brak możliwości bezpośredniego kontaktu z moją rodziną i najbliższymi. Niestety pandemia COVID nie pozwala na odwiedziny. To trudny czas dla nas wszystkich, ale jestem dobrej myśli… Staram się być silny i dzień za dniem walczyć o to, co odebrała mi zaledwie jedna sekunda.

Wierzę w Waszą dobroć i z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc!

Damian

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 500 osób
178 360,34 zł (74,55%)
Brakuje jeszcze 60 874,66 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0109843 Damian