Przez chorobę nie mam kontaktu z własnym dzieckiem - pomóż mi go leczyć!

Daniel Bartczak

Przez chorobę nie mam kontaktu z własnym dzieckiem - pomóż mi go leczyć!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0327387
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, specjalistyczne terapie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Daniel Bartczak, 2 latka
Warszawa, mazowieckie
Rozszczep języczka podniebienia, autyzm dziecięcy, prawostronny niedosłuch przewodzeniowy ucha prawego
Rozpoczęcie: 21 Sierpnia 2023
Zakończenie: 22 Lutego 2024

Opis zbiórki

Daniel ma ponad 2-latka. Nasze życie nie należy do tych beztroskich, spokojnych i wymarzonych. Mamy wiele trudności, z którymi przyszło nam się mierzyć. Niestety z wieloma nie poradzimy sobie sami. Musimy prosić o wsparcie... 

Synek urodził się z wadą rozwojową ucha prawego, niedosłuchem, podśluzówkowym rozszczepieniem podniebienia miękkiego. Dodatkowo codzienności nie ułatwia nam najnowsza diagnoza, mianowicie zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Mój prawie 3-letni syn funkcjonuje z większymi trudnościami, niż roczne dziecko. Nie mówi, nie wykonuje prostych poleceń, kontakt wzrokowy jest bardzo słaby. Daniel ma zaburzenia sensoryczne, często jest wyłączony, a czasem wręcz histeryzuje z nieznanego powodu. Nie bawi się z innymi dziećmi, nie nawiązuje relacji, jest bardzo uparty.

Daniel Bartczak

Czuję, że nie mam do niego dostępu, nie mogę trafić do własnego dziecka...  Cokolwiek próbuję zorganizować, zainicjować, czegokolwiek nauczyć, niestety kończy się porażką. Współpraca jest niemożliwa. Zwrócenie jego uwagi? Wydaje się nieosiągalne... 

Daniel bardzo potrzebuje profesjonalnej pomocy. Wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy wiedzą, jak z nim pracować. Co zrobić, aby skutecznie mu pomóc. Chciałabym o to walczyć i mu to zapewnić... Sama jednak nie dam rady! 

Potrzebuję Twojej pomocy! Chciałabym uzbierać środki na zapewnienie Danielkowi przyszłości. Przyszłość jest zależna od dostępu do rehabilitacji i terapii oraz operacji ucha! To ogromne koszty, ale liczę, że z Państwa pomocą dokonamy cudu! 

Z góry dziękuję za każdą, nawet tę najmniejszą pomoc!

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0327387
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki