Wyszła do pracy i od tego dnia nic nie było takie same... Daj Darii nadzieję!

Daria Dura

Wyszła do pracy i od tego dnia nic nie było takie same... Daj Darii nadzieję!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0214627
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Środki opatrunkowe i leki

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Daria Dura, 22 lata
Pakosław, wielkopolskie
Stan po wypadku - zmiażdżenie palcy dłoni
Rozpoczęcie: 13 Lipca 2023
Zakończenie: 14 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy za każde Twoje wsparcie. Daria jest młodą dziewczyną, przed którą jeszcze całe życie... Proszę, zostań z nami i daj jej nadzieję! 

Poznaj historię Darii:

Chociaż bardzo byśmy chcieli, nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec wypadkom, które nie tylko zmieniają nasze życie, ale często sprawiają, że rozsypuje się ono niczym domek z kart.

Kiedy już wydaje się nam, że w naszym życiu wszystko zaczyna się układać, ułamek sekundy sprawia, że na nowo trzeba je tworzyć...

Gdy tego dnia Daria wychodziła do pracy, nie była w stanie przewidzieć, że już za chwilę, jej codzienność będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Podczas pracy chwila nieuwagi sprawiła, że maszyna wciągnęła dłoń Darii. Palce uległy zmiażdżeniu, a skóra dłoni została ściągnięta… Cała od krwi maszyna przerażała... 

To był koszmar, który musiała przejść. Szok, ogromny ból, panika, niedowierzanie... Szpital, leczenie, zabiegi, które miały ratować wszystko, co się da...  

Wielkie cierpienie i strach o sprawną rękę towarzyszą Darii do teraz. Częste wyjazdy na rehabilitację i zmiany opatrunków powodują, że wydatki stale rosną. Młoda dziewczyna nie jest w stanie ich udźwignąć, dlatego zdecydowała się prosić o pomoc, by móc zawalczyć o sprawność.

Przed wypadkiem Daria miała wiele planów i marzeń, jednak dziś marzy tylko o jednym – odzyskać dawne życie. Każda przekazana złotówka pozwoli uwierzyć w to, że jeszcze będzie dobrze. Pomóż!

Dajmy Darii nadzieję! 

Najbliżsi 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0214627
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki