Stracił nogę, nigdy nie straci nadziei! Pomóż Dariuszowi!

Dariusz Głowacki

Stracił nogę, nigdy nie straci nadziei! Pomóż Dariuszowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0219022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny, proteza

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dariusz Głowacki, 63 lata
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Stan po amputacji nogi - niedokrwienie prawej nogi z postępującą martwicą stopy
Rozpoczęcie: 8 Listopada 2022
Zakończenie: 5 Marca 2024

Opis zbiórki

Najtrudniejsze momenty w życiu często przychodzą niespodziewanie. Tak było również w przypadku mojego taty. Całe życie pracował w pocie czoła, wychował mnie i mojego brata, robił wszystko, aby niczego nam nie brakowało, a teraz znalazł się w sytuacji, w której sam potrzebuje pomocy…

Jakiś czas temu u taty zdiagnozowano krytyczne niedokrwienie w prawej nodze z postępującą martwicą stopy. Lekarze natychmiast podjęli działania mające na celu uratowanie kończyny, niestety było już za późno. Jedynym ratunkiem była amputacja prawego uda. 

Dariusz Głowacki

Chciałabym żeby tata miał jeszcze szansę normalnie żyć, żeby nie miał poczucia uwięzienia w czterech ścianach, zwłaszcza, że mieszka w bloku na czwartym piętrze, w dodatku bez dostępu do windy.

Szansę na powrót do normalności daje profesjonalna proteza i rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Niestety wiąże się to równocześnie z ogromnymi kosztami przewyższającymi rodzinne możliwości finansowe.

Poruszając się na wózku inwalidzkim, czy przy pomocy chodzika, tata jest odcięty od świata. Tylko dzięki Waszej pomocy będziemy mogli uwolnić go z koszmaru takiego życia, dlatego z całego serca proszę Was o wsparcie! 

Marika, córka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0219022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki