Operacja to jedyna szansa Dawida❗️Pomożesz nam?

Dawid Gietka

Operacja to jedyna szansa Dawida❗️Pomożesz nam?

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0389759
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja ortopedyczna w Paley European Institute, rehabilitacja, sprzęt

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dawid Gietka, 8 lat
Świecie, kujawsko-pomorskie
Mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny obustronny z przewagą kończyn dolnych i strony lewej, obustronna dysplazja stawów biodrowych
Rozpoczęcie: 16 Listopada 2023
Zakończenie: 16 Lutego 2024

Opis zbiórki

U Dawida niemoc nóżek widać szczególnie gdy spotyka się z rówieśnikami i wtedy szczególnie brakuje mu pewności siebie. Ma tylko osiem lat i już musi cierpieć przez Mózgowe Porażenie Dziecięce i wzmożone napięcie mięśniowe.

Codzienność mojego Dawida to zaburzenia rotacyjne i przykurcze. Ma problemy z poruszaniem się i bez rehabilitacji oraz zaopatrzenia rehabilitacyjnego choroba będzie odbierać mu coraz więcej. 

Dawid Gietka

Synka czeka również operacja usprawniająca jego chód. Niestety termin operacji jest tak odległy, że staramy się na zabieg w Instytucie Paleya, który specjalizuje się w takich operacjach. Już teraz wiemy, że koszty będą ogromne.

Cała ta sytuacja zmusiła nas do tego, by poprosić Państwa o pomoc, stąd zbiórka. Cena operacji oraz późniejsza rehabilitacja to konieczność. Wierzymy, że z Państwa wsparciem zdołamy choć w małej mierze pomóc naszemu dziecku.

Razem pomóżmy mu zdobywać świat.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0389759
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki