Jeśli jest szansa, aby pomóc Dawidkowi - chcemy to zrobić!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 65 osób
2 143,81 zł (3,33%)
Brakuje jeszcze 62 218,19 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Podanie komórek macierzystych - 5 iniekcji

Dawid Osmólski, 9 lat

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Autyzm, zaburzenia rozwojowe

Rozpoczęcie: 3 Marca 2020
Zakończenie: 31 Października 2020

Z Dawidkiem było wszystko w porządku do jego drugich urodzin. Zaczęliśmy obserwować, że praktycznie wcale nie bawi się z innymi dziećmi, może sam siedzieć godzinami i nie przeszkadza mu obecność innych osób. Mało się uśmiechał, nie był tak żywy, jak inne dzieci. U Dawidka po serii spotkań zdiagnozowano autyzm. Od tego momentu syn został objęty wielospecjalistyczną opieką o charakterze stymulującym jego rozwój we wszystkich aspektach.

Dawid Osmólski

Autyzmu nie da się tak naprawdę opisać. Bo skąd mamy wiedzieć, co się dzieje w główce synka, skoro on sam nie potrafi nam tego przekazać. Wszystko wygląda inaczej niż przy zdrowych dzieciach. Tutaj każdy przypadkowy dźwięk może być przyczyną problemów. Każdy przedmiot, każda osoba może wywołać reakcję u synka, która będzie w zupełności niezrozumiała dla całego otoczenia.

Na autyzm nie ma lekarstwa. Staramy się ze wszystkich sił zapewniać mu spotkania i zajęcia ze specjalistami z najwyższej półki, bo tylko w ten sposób może nam się uda odnaleźć zaginiony klucz do tajemniczego świata naszego ukochanego autysty… Czy to się uda? Kiedy to się uda? Tak wiele pytań pojawia się wokół nas i wciąż tak mało otrzymujemy odpowiedzi...

Dawid Osmólski

Dawid dzięki terapii radzi sobie coraz lepiej z otaczającym go światem. Aby pomóc mu jeszcze bardziej, chcemy poddać synka przeszczepowi komórek macierzystych. Wiemy, że takie leczenie może wpłynąć dobroczynnie na jego stan i pomóc w dalszym rozwoju. 5 iniekcji kosztuje ponad 60 tysięcy złotych, dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc. 

Rodzice Dawidka

Ładuję...

20 zł

Kamilfe

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 65 osób
2 143,81 zł (3,33%)
Brakuje jeszcze 62 218,19 zł
Wesprzyj Wesprzyj