Nagradzamy darczyńców Dawidka

KOSME PRO Anna Powiecka
organizator skarbonki

Zbieramy na ratującą życie operację dwuipółletniego Dawidka z Opola! W całej Europie nikt nie podejmie się operacji - wada jest zbyt skomplikowana. Jedyny ratunek czeka w USA, jednakże koszt operacji to 9 milionów złotych. Przekaż choć jedną złotówkę!

Żeby zachęcić do wpłat nagradzamy darczyńców. W podziękowaniu za wpłatę darowizny przez naszą Skarbonkę otrzymasz nawet 50% zniżki na kosmetyczkę, czyli w praktyce z każdej kupionej u nas kosmetyczki w ramach akcji 50% jej wartości zostanie przekazana dla Dawidka:

https://www.facebook.com/kosme.kosmetyki.profesjon alne/posts/2052427915044658

30 Maja 2018,
WAŻNA INFORMACJA: szpital zgodził się na rabat!

Kochani! Ze szpitala w Stanford przyszły wspaniałe wieści - po negocjacjach oraz prośbach rodziców konsylium zgodziło się dać rabat na operację, która uratuje życie Dawidka! 

Nowy kosztorys zawiera rabat aż 50%! To jednak nadal ogromna suma i jedna z największych zbiórek w historii. Nowa cena za życie małego chłopca to 5 milionów złotych!

Ale kosztorys ważny jest tylko do końca sierpnia. Jeśli nie zdążymy, kwota znowu może diametralnie wzrosnąć... Cały czas zmienia się też kurs dolara, niestety, na niekorzyść...

Wsparli

10 zł

p.borowski

50 zł

Wpłata anonimowa

Wiara czyni cuda !
30 zł

Marta

Trzymamy kciuki
20 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Isabel

Nie poddawaj się Dawidku.
50 zł

Aleksandra

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
2%
2 295,98 zł Wsparły 53 osoby CEL: 100 000 ZŁ