Energia dla Alexa :)

Agata Jutrzenka
organizator skarbonki

Cześć Wszystkim,
cztery miesiące temu moja siostra Magda urodziła synka, który okazał się być chory na rdzeniowy zanik mięśni typu 1 (SMA type 1). Przez pierwsze 3 tygodnie wszystko było dobrze i Alex rozwijał się prawidłowo, jednak nagle zaczął słabnąć, mniej się ruszać i ciszej płakać. Po badaniach genetycznych okazało się, że mały jest chory i to bardzo poważnie.

Do niedawna dla takich osób nie było ratunku, jednak pojawiła się nowa terapia - genowa, która jest już wykorzystywana do leczenia SMA type 1 w Stanach Zjednoczonych.

Rodzice Alexa postanowili zrobić odważny krok i spróbować zebrać zawrotną sumę 2 mln $. Do tej pory to oni starali się nieść pomoc innym. Magda jest lekarzem i pracuje na oddziale onkologii dziecięcej, a Paweł działa na rzecz zwierząt w fundacji Otwarte Klatki. Dziś to oni potrzebują naszego wsparcia. Jeśli masz jakieś wolne środki proszę o wpłaty na rzecz naszej zbiórki. Jest to wielka szansa dla tego malucha na normalne życie.

Jeśli dysponujesz 5, 10 czy 15 złotymi (a może i więcej) i chciałbyś nam pomóc w walce o jak najlepsze życie dla Alexa to zapraszam do zbiórki :)

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam ciepło!

Agata Jutrzenka

Wsparli

200 zł

Anonimowy Pomagacz

159 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Asia

100 zł

E.

Będzie pięknie! Zdrowia maluchu i sił dla rodziców!
20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Blanka pozdrawia Alexa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
5 000 zł Wsparło 41 osób CEL: 5 000 ZŁ