Umysł dziecka zamknięty w dorosłym ciele. Pomagamy Dennisowi!

Dennis Kowalczyk

Umysł dziecka zamknięty w dorosłym ciele. Pomagamy Dennisowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0155747
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dennis Kowalczyk, 28 lat
Krotoszyn, wielkopolskie
Nadpobudliwość, upośledzenie umysłowe
Rozpoczęcie: 27 Października 2021
Zakończenie: 27 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Wiem, że już zawsze będzie mnie potrzebować. Mimo, że ma 26 lat dla mnie i dla świata pozostanie dzieckiem. Dennis ma zdiagnozowane spektrum autyzmu oraz niepełnosprawność intelektualną w stopniu znacznym.

Z pozoru wygląda jak dorosły człowiek, jednak tak naprawdę w całości jest zależny od mojej pomocy. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest kontynuowanie terapii, stałe wsparcie specjalistów, rehabilitacja, leki... Niestety, nie na wszystko starcza nam pieniędzy.

Mimo że syn ma już 26 lat, wciąż nie potrafi mówić i wymaga stałej opieki, a także pomocy w każdym aspekcie życia. Od urodzenia zmaga się z wielkimi zaburzeniami w sferach poznawczych i komunikacyjnych. 

Jednak największe problemy zaczęły się w tym roku. Dennisowi zaczęły wypadać oraz łamać się zęby! Obecnie całe jego uzębienie jest w tragicznym stanie, co w efekcie powoduje przeraźliwy ból i cierpienie mojego syna! Psujące się zęby dodatkowo stwarzają ryzyko infekcji i zakażeń dla całego organizmu. 

Niestety, osoby, z niepełnosprawnością są zawsze wielkim wyzwaniem w gabinecie stomatologicznym. Z wielu różnych powodów, leczenie zębów jest bardzo utrudnione i często musi być przeprowadzone w całkowitej narkozie. Nie możemy więc ot tak iść do dentysty. Potrzebujemy specjalistycznego leczenia dostosowanego do potrzeb syna... 

Niestety, to nie jedyne jego potrzeby. Dennis wymaga regularnej terapii i intensywnej rehabilitacji usprawniającej cały jego rozwój. To jednak wiąże się z ogromnymi kosztami, które znacznie przekraczają nasze możliwości.

Nie jest mi łatwo. Samotnie wychowuję pięcioro dzieci! Codziennie podejmuję walkę, mimo że tak często czuję się bezsilna... Dla moich dzieci, dla Dennisa nie mogę się poddać! Dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe, które sprawi, że codzienność mojego chorego syna, będzie po prostu łatwiejsza!

Ewa, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0155747
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki