Diabetycy dla Fundacji Glioma-Center im. Hani Magiery

Jerzy Magiera
organizator skarbonki

Jeszcze nie tak dawno wspólnie walczyliśmy o zdrowie i życie Hani Magiery, bratanicy Jerzego Magiery - autora portalu mojacukrzyca.org. Wiele osób, diabetyków i znajomych, zaangażowało się w pomoc, aby umożliwić Hani skorzystanie z nowoczesnych terapii nie dostępnych w naszym kraju. Udało się, Hania poleciała do Stanów. Niestety, ostatecznie choroba okazała się silniejsza i Hania przegrała walkę z guzem mózgu - glejakiem. 

Tej wiosny Hania Magiera obchodziłaby 10. urodziny. Niestety, pomimo nadludzkich wysiłków nie udało się uratować jej życia. Rodzice dziewczynki postanowili pomóc innym i powołać fundację, której misją jest niesienie wsparcia wszystkim chorym na guza mózgu - glejaka.

Fundacja Glioma Center im. Hani Magiery, jako charytatywna organizacja non-profit, między innymi skupia się na budowaniu świadomości znaczenia badań molekularnych glejaka, które mogą stanowić klucz do wdrożenia optymalnego i spersonalizowanego leczenia.

Proszę Was, aby zrobić prezent - mały prezent tej jakże potrzebnej Fundacji. Wpłaćcie 5, 10, 15, a może 50 zł! Dzięki Waszej pomocy Fundacja będzie mogła szerzyć swoją działalność, która jest niezwykle potrzebna!

Dużo zdrowia!

Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Beata

5 zł

Anonimowy Pomagacz

26+
Darowizny trafiają bezpośrednio do:
6%
60 zł Wsparło 5 osób CEL: 1 000 ZŁ