Diabetycy dla Jasia, Franka i Ewy Oczkowskich

Jerzy Magiera
organizator skarbonki

Cukrzyca? Często ta choroba jest dla chorego i jego rodziny sporym wyzwaniem. To prawda. Nie neguję tego, ale... niektórzy mają naprawdę gorzej, dużo gorzej. Poznajcie historię Państwa Oczkowskich, który mają trójkę dzieci - wszystkie borykają się z przeciwnościami. Bardzo dzielna rodzina i po prostu należy im pomóc. Gorąco Was zachęcam. Każdy grosz, 5, 10, 15 zł... się liczy. Liczę na Was!

Jerzy Magiera

Zwykła rodzina, zwykli rodzice. Ich wielka miłość do dzieci, mądrość, ogromna wrażliwość budzi podziw i zawsze ogromnie porusza. Rodzice Jasia, Franka i Ewy długo próbowali radzić sobie sami. Dziś jednak wiedząc, że nie ma innego wyjścia, proszą o pomoc Ciebie! 

FRANEK

Los doświadczył go wiele razy, ale on się nie poddaje. Urodził się bez prawego przedramienia, ale kalectwo to nie przeszkoda, żeby się cieszyć życiem, uprawiać sport i rozwijać swoje zainteresowania.

Rok 2013 nie jest przychylny – zdiagnozowano cukrzycę typu 1. Liczenie wszystkiego, co się je, mierzenie cukru, to chyba najtrudniejsza i najboleśniejsza lekcja matematyki. Ale i z tym sobie świetnie daje radę. Stara się żyć jak każdy chłopiec w jego wieku.

Na tym można by historię Franka skończyć… Niestety nie. Franek zaczął nagle szybko rosnąć. Diagnoza: guz podwzgórza mózgu, leczenie trwa…

Jerzy Magiera

Drogi Darczyńco, to Ty dajesz im nadzieję każdego dnia. To dzięki Tobie świat ma cieplejsze barwy. To Ty przyczyniasz się do tego, że te dzieci uśmiechają się, bawią, uczą, żyją.
Gorąco zachęcamy do wsparcia!

Pokażmy siłę słodkiej społeczności! Wpłać chociaż kilka groszy! Dziękuję!

Jerzy Magiera

Jerzy Magiera

Wsparli

200 zł

Wpłata anonimowa

Powidzenia i wytrwałości
30 zł

Bożena Chorzępa

50 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
30%
1 520 zł Wsparło 37 osób CEL: 5 000 ZŁ