Biegamy i zbieramy dla Małgośki !

Roman
organizator skarbonki

Małgośka ma zaledwie 20 miesięcy i cierpi na chorobę Canavan.

Roman

Tak, tak, ja też do dziś nie wiedziałem co to. Paskudztwo !!! Mutacja w Jej genach sprawia, że stan fizyczny Małgośki pogarsza się z dnia na dzień. Choroba jest na tyle brutalna, że pozostawia Jej świadomość cierpienia i bólu. Będzie Ją zabierać po kawałeczku, aż któregoś dnia zabierze Ją całą.

Roman

Jedyny ratunek wyceniony na tę potworną  sumę 4 milionów, czeka w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsi profesorowie opracowali terapię genową, polegającą na podaniu właściwego genu poprzez odpowiednio spreparowane wirusy. W ten sposób chorobę można całkowicie wyeliminować.

No i co, pozwolimy na to?

Roman

Do roboty ! Wszyscy którzy to czytacie, otwierajcie portfele, skarbonki i swoje serca !!!!! Wyciągajcie „drobne i grube”, i WPŁACAJCIE !!!

Pokażmy rodzicom Małgośki i Jej samej, że po tej ziemi stąpają jeszcze fajni ludzie. Każda najmniejsza złotówka przybliża Małgośkę do normalnego dzieciństwa, do uśmiechu na Jej twarzy.

Wraz z rodzicami, panią Pauliną i panem Robertem, proszę Was Wszystkich o wsparcie!

Klikajcie i udostępniajcie ten apel, pobierajcie i wklejajcie banery na strony !!! Powiedzmy całemu światu, że Małgośka potrzebuje pomocy.

Wraz z tą skarbonką, będzie założona Rywalizacja na Endomondo. Wszystkich biegaczy i nie tylko zapraszam do udziału.

Wsparli

30 zł

Martyna Pelc

50 zł

Agnieszka P

30 zł

Martyna Pelc

50 zł

Roman

20 zł

Martyna Pelc

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparły 44 osoby
1 485 zł (29%)
Brakuje jeszcze 3 515 zł
Wesprzyj