Podarujmy Hani samodzielność!

Paweł Szokaluk
organizator skarbonki

Być może zauważyliście, że w PaMaMi staramy się pomagać i otulać dobrem, tych, którzy potrzebują pomocy. Wspieramy kolejną skarbonkę!

Poznajcie naszą Calineczkę, moją imienniczkę - Hanię.
Hania jest wcześniakiem, urodziła się w 27-tygodniu ciąży, ważyła tyle, co torebka cukru.
Gdy Hania skończyła 1,5 roku, jeszcze nie stała, nie chodziła ani nawet nie siedziała samodzielnie. Hania ma dziecięce porażenie mózgowe pod postacią diplegii spastycznej.

W maju 2018 urodził się brat Hani - Aleksander, a wraz z nim nadzieja na ratunek dla jego siostry. Istnieje możliwości pobrania komórek macierzystych z krwi pępowinowej, które potem mogą zostać przeszczepione Hani i pomóc jej w chorobie.
Istnieje ogromna szansa i nadzieja, że komórki macierzyste od Aleksa pomogą Hani w samodzielnym chodzeniu, w przezwyciężaniu strachu i w zmniejszeniu spastyki.

Terapia komórkami jest prowadzona w ramach eksperymentu medycznego, nie jest refundowana przez NFZ. 5 podań komórek to kwota blisko 50 tysięcy złotych.
Tylko pieniądze są barierą, przeszkodą w drodze do samodzielności Hani. Dzięki komórkom macierzystym Hania będzie miała szansę, aby samodzielnie stać, chodzić, bawić i cieszyć się życiem. :)

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
345 zł Wsparło 10 osób CEL: 9996 ZŁ