Serce Mateuszka - Częstochowa

Iza Cieszkowska
organizator skarbonki

Witajcie Kochani! 

Tu Izka C. we własnej osobie :)

A teraz koniecznie przeczytajcie, jest szalenie pilna sprawa! 

Organizuję zbiórkę dla chorego serduszka Mateusza. Chłopiec urodził się ze złożoną siniczną wadą serca i obecnie czeka na ostatnią operację, która zwyczajnie wymaga sporo kaski. 

W podobą akcję włączam się po raz pierwszy (i wiem już, że na pewno nie ostatni). Głównym powodem mojego działania jest oczywiście chęć pomocy chłopcu, bo nie ma nic cenniejszego niż życie i zdrowie dziecka. Przyznaję jednak, że czynię to również z ciekawości! Otóż, ilość moich znajomych na fejsie zapewne nikogo nie powala, ale ten, kto mnie lepiej zna, wie, że nie stawiam na ilość, lecz na jakość. Stąd ten wymyślony na prędce FaceFriendsTest, w którym odpowiedzi na proste pytanie: DORZUCISZ SIĘ?, kierowane bezpośrednio do Ciebie są dwie: TAK lub NIE. Która jest prawidłowa? Sam wybierz, tylko upewnij się, że dobrze celujesz!

Nie proszę o kosmiczne wpłaty (no chyba, że macie forsy jak gwiazd na niebie, to zmienia postać rzeczy ;-) ) A tak serio, dajcie, ile macie i na ile sytuacja finansowa Wam pozwala. Nie ma śmiesznych kwot, każda jest na wagę złota!

Wstawiony przeze mnie cel zbiórki jest skromny w porównaniu do ilości brakującej kaski, ale głośno i z entuzjazmem liczę, że wprawicie mnie w osłupienie, że zbierzemy jej wielokrotność! Czas: do pierwszego dnia wiosny!

Udostępniajcie tę akcję na swoich profilach - Internet ma wieeeelką moc :)

Masz serce? Podziel się nim!

Z pozdrowieniami,

Izka C. :-)

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
50%
250 zł Wsparło 11 osób CEL: 500 ZŁ