Koszt leczenia Misi chorej na mukowiscydozę - obecnie po przeszczepie wątroby... Skarbonka zakończona

   Misia jest czternastolatką chorą na mukowiscydozę. Rok temu w Kwidzynie zorganizowano dla Niej akcję charytatywną, ale to kropla w morzu potrzeb. Teraz leży w szpitalu po przeszczepie wątroby. 

Kiedy przeczytałam o Jej zmaganiach pomyślałam, jakie mam szczęście, że moje dziecko jest zdrowe. POMÓŻMY MISI w walce z tą podstępną chorobą. Każdy grosz się liczy!

Poniższy cytat powie wszystko:

"Dominika choruje na mukowiscydozę – nieuleczalną chorobę genetyczną. (...) nie poddaje się nigdy.  Każdy, kto kojarzy ją jedynie jako chorobę płuc, myli się. To choroba ogólnoustrojowa. Atakuje wszystkie organy, więc trzeba być bardzo czujnym. My właśnie rozpoczynamy walkę o wątrobę naszej córki – mówią rodzice Dominiki.

Choroba zdominowała całe nasze życie. Im Misia była starsza, tym atakowała ją dotkliwiej. Osteoporoza, cukrzyca, marskość wątroby, żylaki przełyku, nietolerancja fruktozy i laktozy – to ciężar zbyt duży jak na organizm 14-latki. Dochodzące problemy były jak kolejne ściany, z którymi się zderzaliśmy i zderzamy wciąż. Bardzo grube ściany."

1 osoba wsparła

Thumb 16640937 1440678015973467 546645836099929195 n
120 zł

Anna Agata

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość