Pomagamy dla Konrada, życie to najcenniejszy dar!

Martyna Chowaniak
organizator skarbonki

Witam, mam na imię Martyna,dołączyłam do fundacji siepomaga, to moja pierwsza zbiórka dla potrzebujących. Sama często przelewam drobne kwoty ale to kropla w morzu dlatego postanowiłam poprosić Was ,moich znajomych bliższych i dalszych o pomoc. Ciężko jest wybrać osobę,której chce się pomóc, zważywszy,że na stronie roi się od przypadków ,które trafiają w serce tak mocno ,że człowiek usycha z bezradności. Chciałoby się tak wiele a tak niewiele można. Ale do rzeczy. Na moją pierwszą zbiórke wybrałam przypadek Konrada. Wszystkie najważniejsze informacje są w linku do zbiórki,więc nie ma sensu się powtarzać. Proszę o pomoc,dar serca,dla nas to obca osoba a dla kogoś jest całym światem,i każdy dzień jego życia jest na wagę złota. Ludzie często przechodzą obojetnie obok przypadków ,które ich bezposrednio nie dotyczą, jednak pomyślmy,że to osoba z naszego otoczenia , los przecież bywa przewrotny i to co dziś wydaję się że nas osobiscie nie dotyka ,może czychać za rogiem. 

Każda kwota, nawet symboliczna, dla niego i jego rodziny to kolejny krok,nadzieja,uśmiech matki i siła ojca. I wola Konrada do walki. 

Pokażmy siłe i jedność w cierpieniu,podarujmy mu jeszcze trochę życia, nie ma wiekszej wartosci, a ludzki usmiech jest za to najwieksza zapłatą. 

Pozdrawiam i wierzę w to,że mam znajomych,którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę. 

Wsparli

X zł

Kornelcia Miller

Konrad, czytając to się poplakalam, widzac tych znieczulonych ludzi którzy nie potrafią pomóc .. Ale karma wraca;* odezwij się na fb jak ze zdrowiem
20 zł

Martyna Chowaniak

Nie jesteś sam!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
2300%
23 zł Wsparły 2 osoby CEL: 1 ZŁ