Czarujemy dobrem w urodziny Dody!!!

dodamusiccom
organizator skarbonki

Dzisiaj Doda kończy 30 lat. Za sobą ma już niesamowite osiągnięcia artystyczne (a przed sobą zapewne jeszcze więcej!) - wydała 5 płyt i zagrała setki koncertów zgarniając przy tym najważniejsze nagrody w branży.

Poza tworzeniem i przekazywaniem innym muzyki Doda prowadzi jeszcze jedną, bardzo ważną działalność, o której często sama nie mówi. Wszyscy pamiętamy co zrobiła dla osób chorych na białaczkę. Koncerty charytatywne, wizyty w szpitalach, publiczne apele mające uświadamiać i aktywizować ludzi. Tego typu działania wymagają zarówno ogromnej charyzmy, odwagi, ale też wrażliwości szczególnie na krzywdę innych. W piosenkach, wywiadach czy podczas koncertów Doda przekazuje swoim fanom różne rady. W związku z urodzinami artystki postanowiliśmy zastosować się do trzech z nich najbliższych sercu:

  1. Nigdy się nie poddawaj
  2. Dobro, które dajemy światu, wraca do nas
  3. Gadaniem świata nie zmienisz; czynami – możesz

Z okazji urodzin Dody postanowiliśmy wcielić w życie jej rady i zapewnić jej zapas dobra, które do niej wróci w ciągu najbliższych 10 lat. Chcemy jako społeczność fanów pomóc małej Ali chorującej na ciężką  odmianę nowotworu. Jest nas setki tysięcy razem stanowimy olbrzymią siłę! Pokażmy ją! Jesteś fanem Dody i chcesz jej zrobić mega niespodziankę? Dołącz do zbiórki! Niech 15 lutego zapisze się jako dzień pozytywnych emocji, ogromnej kuli dobrej energii i radości ze wspólnego zmieniania świata!

Potrzeby są ogromne, a plan minimum dla nas to 10 000 złotych. Prosimy o pomoc nie tylko fanów, ale również wszystkie osoby dobrej woli. Pomóżcie nam również nagłośnić sprawę! Wierzymy, że razem faktycznie dokonamy zmiany. Razem możemy pomóc Ali.
 

Ala ma 5 lat. Walczy z jednym z najcięższych nowotworów dziecięcych (neuroblastoma IV stopień kliniczny). Łysa główka jest efektem agresywnych chemioterapii wykańczających organizm dziewczynki. Ala niejeden dzień przeleżała wykończona w szpitalnym łóżku. Po kolejnej chemii czy operacji potrzeba ogromnej siły ducha, by się nie poddać. Nowotwór nie ustępuje, a szanse na to, że wyleczony powróci sięgają 80%. Jedynym realnym ratunkiem dla dziewczynki jest próba zniszczenia pozostałych komórek nowotworowych czających się w organizmie specjalną terapia przeprowadzana w niemieckiej klinice. Ma ona za zadanie bezlitośnie potraktować wszystkie komórki, które mogłyby jeszcze Ali wyrządzić krzywdę Pomimo, że jest to terapia standardowa w Europie, w Polsce jej się nie wykonuje. Życie Ali wyceniono na 143 000 euro.

Ala przyzwyczaiła się do tego, że nie ma włosów, jednak nigdy nie przyzwyczai się do tego, że czasami dzieci, z którymi się bawi na zawsze odchodzą. Dziewczynka nie dostanie innej szansy niż ta, którą możemy podarować jej my. Chcielibyśmy z okazji urodzin Dody dorzucić cegiełkę do ratowania życia Ali.

Akcja charytatywna jest prezentem-niespodzianką dla Dody, zorganizowaną przez fanów na jej oficjalnej stronie fanów, Doda-Music.com. Czy może być lepszy prezent niż podarowanie szansy drugiemu człowiekowi? Czy dla artysty może być lepszy prezent niż wcielenie w życie jego przesłania? Wydaje nam się, że nie…

Bo najważniejsze jest życie: 100 lat Doda! ! 100 lat Ala!

                                            Wesprzyj akcję, której celem jest wygrać życie:

                                                             WESPRZYJ -> PODAJ DALEJ

Patronem medialnym akcji jest:

Wsparli

4,06 zł

Anonimowy Pomagacz

Będzie dobrze, trzymam kciuki!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

wszystkiego dobrego :)) !!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Dasz rade! :)
4,95 zł

Anonimowy Pomagacz

walcz
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki
X zł

Danuta Podbielska

Zdrowiej maleńka !

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
dodamusiccom
Alicja Kosmala
Ala...
9%
963,01 zł Wsparły 32 osoby CEL: 10 000 ZŁ