Dołącz do mnie - Wspólnie pomagajmy innym / Fundacja Pełna Moc
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Witam serdecznie wszystkich. 9 Listopada mam szanse zawalczyć na Gali Biznes Boxing Polska w Krakowie. Zbiórka ma cel charytatywny ,w której niesiemy pomoc potrzebującym między innymi dzieciom, osobom starszym i nie tylko bo jest wiele ludzi ,którzy potrzebują naszego wsparcia. Dzięki tej zbiórce wspomożecie ich jak i mnie bym mógł podjąć dalszy udział w treningach i wystąpieniu na Gali charytatywnie. Większość co mnie zna , czytając to dozna szoku co ten Adam wyprawia. Wielu zna mnie z lepszej bądź gorszej strony. Jednak Droga życia jest pełna niespodzianek i od nas zależy jaką ścieżkę obieramy. Tak więc mile widziane jest wasze wsparcie w słusznej sprawie. Bycie dobrym człowiekiem nie jest słabością tylko siłą płynącą z pola serca. Dobro zawsze wraca w różnej postaci kiedy sie najmniej tego spodziewamy .Liczy się każda wpłacona złotówka. Dziękuję z góry wszystkim którzy wesprą tę akcję. Pozdrawiam z całego serca które wznosi nas ku niebu!!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową kampanię:
Witam serdecznie wszystkich. 9 Listopada mam szanse zawalczyć na Gali Biznes Boxing Polska w Krakowie. Zbiórka ma cel charytatywny ,w której niesiemy pomoc potrzebującym między innymi dzieciom, osobom starszym i nie tylko bo jest wiele ludzi ,którzy potrzebują naszego wsparcia. Dzięki tej zbiórce wspomożecie ich jak i mnie bym mógł podjąć dalszy udział w treningach i wystąpieniu na Gali charytatywnie. Większość co mnie zna , czytając to dozna szoku co ten Adam wyprawia. Wielu zna mnie z lepszej bądź gorszej strony. Jednak Droga życia jest pełna niespodzianek i od nas zależy jaką ścieżkę obieramy. Tak więc mile widziane jest wasze wsparcie w słusznej sprawie. Bycie dobrym człowiekiem nie jest słabością tylko siłą płynącą z pola serca. Dobro zawsze wraca w różnej postaci kiedy sie najmniej tego spodziewamy .Liczy się każda wpłacona złotówka. Dziękuję z góry wszystkim którzy wesprą tę akcję. Pozdrawiam z całego serca które wznosi nas ku niebu!!!
Wpłaty
- Marcus80 zł
Powodzenia
- Wpłata anonimowa20 zł
Go Adam 💪🏻
- Wpłata anonimowa50 zł
- 50 zł
Uważaj na siebie! Powodzenia;)
- Wpłata anonimowa20 zł
Powodzenia
- Wpłata anonimowa20 zł
Powodzenia
