Zbiórka na pomoc dla szpitala-CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

Fundacja Doliczony Czas
organizator skarbonki

Rafał Kosiec

Kochani,

Sprawa jest niezwykle poważna, a Wasza pomoc jest niezbędna. Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” – jeden z największych szpitali pediatrycznych w Polsce – zwrócił się do nas z prośbą o finansowe wsparcie, które umożliwi szpitalowi zakup środków ochrony osobistej (przyłbice, maski FFP, fartuchy, kombinezony itp.) niezbędnych, aby chronić przed wirusem blisko 200 małych pacjentów szpitala. Każda złotówka jest na wagę zdrowia, dlatego prosimy Was o wpłaty.

„Promujemy ducha sportowej walki, nie tylko na boisku, ale i w życiu”


Rafał Kosiec, założyciel Fundacji „Doliczony Czas”


Fundacja „Doliczony czas” powstała, żeby wspierać finansowo oraz udzielać kompleksowej pomocy sportowcom po ciężkich kontuzjach i urazach. Jednak są w historii takie momenty, kiedy „doliczony czas” potrzebny jest nagle lekarzom i pacjentom niezwiązanym zawodowo ze sportem. Z Waszą pomocą chcemy ich wesprzeć tu i teraz, bo jesteśmy przekonani, że darczyńcy naszej fundacji najlepiej rozumieją związek słów „sport” i „zdrowie” – także w kontekście naszego globalnego pojedynku z pandemią.


Ze swojej strony dziękujemy wszystkim, którzy pomogą nam pomóc Instytutowi Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka, a personelowi medycznemu tej placówki dziękujemy za nieprzerwaną walkę o zdrowie najmłodszych pacjentów.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Marcin

30 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
4 767 zł
Wsparło 60 osób