Pożar strawił dobytek Adama i odebrał życie ukochanej mamy!

Adam Gastoł

Pożar strawił dobytek Adama i odebrał życie ukochanej mamy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0169763
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Odbudowa domu po pożarze

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja SuperDrob Uskrzydlamy
Adam Gastoł, 56 lat
Stoczek, mazowieckie
Pożar
Rozpoczęcie: 27 Grudnia 2021
Zakończenie: 10 Maja 2024

Opis zbiórki

Jedna z grudniowych nocy skończyła się dla Adama tragicznie. Mężczyzna mieszkał z mamą, w jednej z mazowieckich wsi — Stoczku.

Niespodziewany pożar przerwał spokojną noc. Mama mężczyzny zdążyła go obudzić, by uchronić syna przed dymem i płomieniami. Niestety, jej samej nie udało się uciec. Zabrakło czasu, uratowała dziecko, samej przy tym tracąc życie. Gdy mężczyzna wybiegł z domu po pomoc, pożar już siał spustoszenie. Miał na sobie wyłącznie piżamę. Nie zdążył zabrać ze sobą nic innego. Na skutek tragedii stracił dosłownie wszystko. Ogień odebrał życie jego matki, zniszczył dom, zabrał ze sobą poczucie bezpieczeństwa. 

Adam Gastoł

Adam w mgnieniu oka, stracił wszystko, co posiadał. Widzieć, jak żywioł z sekundy na sekundę trawi cały dobytek, odbiera życie ukochanej matki okrutnie łamie serce. Bezsilność, przerażenie, strach o następny dzień. Takie emocje od kilku dni nie opuszczają mężczyzny. 

Budynek nie nadaje się do mieszkania, wymaga odbudowy. Mężczyzna tymczasowo znalazł schronienie u brata, jednak nie może zostać tam na zawsze. Bardzo prosimy Cię o pomoc. Każda złotówka pomoże Adamowi odzyskać dach nad głową. Dom to azyl, najważniejsze miejsce dla każdego człowieka. Prosimy, pomóż odzyskać to, co zabrał okrutny żywioł. Pozwól znów poczuć się bezpiecznie.

Bliscy Adama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0169763
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki